Nietypowe znalezisko w hotelowym pokoju. Turysta od razu wezwał ochronę

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
podroze.gazeta.pl
Mężczyzna otwierający drzwi do pokoju w hotelu

Niecodzienna historia przydarzyła się turyście, który zatrzymał się w hotelu w Las Vegas. Po dotarciu do pokoju mężczyzna postanowił rozpakować swoje rzeczy i umieścić je w szafie. Ostatecznie nie udało mu się tego zrobić, ponieważ z półki, na której przechowywane były dodatkowe poduszki, spadła na niego torba z zaskakującą zawartością. Musiała interweniować ochrona.

Otworzył szafę w hotelowym pokoju. Znalazł ogromną sumę pieniędzy

Pobyt w Las Vegas, mieście uznawanym za światową stolicę hazardu, może nieść za sobą niezapomniane wrażenia. Przekonał się o tym podróżny, który tuż po zameldowaniu w jednym z tamtejszych hoteli postanowił rozgościć się w swoim pokoju. Mężczyzna zabrał się za rozpakowywanie walizki i układanie ubrań w garderobie. Nie spodziewał się jednak, że jego poprzednik zapomniał zabrać stamtąd ważny pakunek.

Podróże samolotem i nie tylko 

Słuchają się jej samoloty
Słuchają się jej samolotyDzień Dobry TVN
wideo 2/6

- Kiedy chowałem swoje rzeczy do szafy, na podłogę spadła torba z miejsca, w którym przechowywane są dodatkowe poduszki. Wewnątrz znajdowała się nieoznakowana torba bankowa z prawie 45 tys. dolarów [blisko 200 tys. złotych - przyp. red.] w gotówce - przyznał turysta we wpisie na forum internetowym Quora.

Znalazł torbę z pieniędzmi i postanowił wesprzeć cele charytatywne

Zaskoczony widokiem gotówki mężczyzna natychmiast wezwał ochronę. Na miejsce przybyła także policja. Personel hotelu zdecydował, że właściciel torby powinien odebrać pieniądze w ciągu 30 dni. Ku wielkiej radości znalazcy, nikt nie zgłosił się po cenny pakunek. Turysta mógł zachować całą kwotę dla siebie. Zdecydował jednak, że 2 tys. dolarów przekaże na cele charytatywne.

- Zbierałem kredki i kolorowanki dla osób w ośrodkach onkologicznych i szpitalach. Wiem, jak to jest być pacjentem w tych ośrodkach i chcę pomagać innym - wyjaśnił mężczyzna.

Zobacz także:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: podroze.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Peter Cade/Getty Images

Pozostałe wiadomości