Uczeń opisał zainteresowania dziadka. Krótkie wypracowanie podbija sieć. "Szczere do bólu"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
tiktok.com, edziecko.pl
Pochylający się nad zeszytem chłopiec

Dzieci w wieku szkolnym potrafią zaskakiwać kreatywnością, ale i niebywałą szczerością. Najlepszym tego dowodem jest wypracowanie, które powstało dzięki staraniom pewnego ucznia. Chłopiec w kilku słowach opisał zainteresowania swojego dziadka. Jego praca została opublikowana w sieci i wywołała prawdziwą lawinę komentarzy. - Taki wnusio to skarb - ocenili internauci.

Opisał zainteresowania dziadka. Wypracowanie robi furorę w sieci

Nie jest tajemnicą, że większość dzieci darzy swoich dziadków wielką miłością. Międzypokoleniowa więź to świetny temat na szkolne wypracowanie. Nie umknęło to uwadze nauczycielki, która zleciła swoim uczniom opisanie zainteresowań dziadków. Szczególną kreatywnością wykazał się chłopiec, który napisał w zeszycie zaledwie kilka zdań.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

- Mój dziadek ma na imię Marek. Ma 59 lat. Radość sprawia mu wolny od pracy czas. Mój dziadek najchętniej zajmuje się odpoczynkiem. Jego największym marzeniem jest wieczny odpoczynek - czytamy w pracy, która została opublikowana na TikToku.

Szczery opis dziadka rozbawił internautów

Niefortunnie dobrane słowa nie umknęły uwadze internautów. Pod opublikowanym w sieci wypracowaniem pojawiły się dziesiątki komentarzy. Niewykluczone, że dzięki nim chłopiec zacznie przykładać się do zadań domowych z jeszcze większą pasją.

- "Nie ma to jak święty odpoczynek", "Spokój, a z czasem święty spokój - taki wnusio to skarb", "Najlepsze wypracowanie, jakie w życiu widziałam", "Ten wieczny odpoczynek", "W kilku słowach wiemy o dziadku wszystko, a zarazem nic. Mądry ten wnusio", "Edukacja na medal", "Szczere do bólu i wiadomo już, kto jest oczkiem w głowie dziadka. Najlepszy" - ocenili użytkownicy TikToka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: tiktok.com, edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Catherine Delahaye/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości