Parenting

Mila przyszła na świat z burzą czarnych loków. "Moja położna pracuje od 30 lat i nigdy nie widziała tylu włosów u noworodka"

Parenting

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
edziecko.pl
niemowlak

Savannah Looney w lipcu zeszłego roku została mamą. Córka kobiety przyszła na świat z niezwykle bujną czupryną, czym wzbudziła zachwyt wśród personelu szpitala. Obecnie dziewczynka ma dziesięć miesięcy i dalej może się pochwalić pięknymi, kruczoczarnymi włosami.

Dziewczyna urodziła się bujną czupryną

25-letnia Savannah i 37-letni Anthony Looney 10 miesięcy temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córka, która otrzymała imiona Mila Naomi Verrecchia. Dziewczyna już wtedy wyróżniała się wśród innych noworodków. Urodziła się bowiem z burzą czarnych włosów. Fryzura dziewczynki zachwyciła nie tylko jej rodziców, ale także cały personel medyczny szpitala, w którym córka pary przyszła na świat.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

- Moja położna pracuje od 30 lat i nigdy nie widziała tylu włosów u noworodka, co u Mili. Po porodzie ciągle przyprowadzała lekarzy, żeby im pokazać jej włosy, a oni byli naprawdę zdumieni - wspominała mama w rozmowie z Daily Mail. 

Jak obecnie wygląda dziewczynka?

Kobieta w rozmowie z dziennikarzami przyznała, że choć ona i jej mąż mogą się pochwalić bardzo gęstymi włosami, to nie spodziewała się, że ich mała córeczka urodzi się z tak bujną czupryną. Dodała, że włosy dziecka były dla nich wielką niespodzianką. - Kiedy byłam w ciąży, wszyscy moi przyjaciele mówili, że nie mogą się doczekać, kiedy zobaczą jej włosy ze względu mnie i Anthony'ego. Zawsze mówiłam, że pewnie będzie łysa, ale oczywiście się myliłam - mówiła. 

Obecnie dziewczynka ma już dziesięć miesięcy i jej fryzura dalej budzi ogromne zainteresowanie. Kobieta żartuje, że nie może nawet spokojnie zrobić zakupów, gdy ma ze sobą córkę. - Wszyscy zatrzymują mnie i mówią o jej włosach i o tym, jak uroczo w nich wygląda - tłumaczy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Thanasis Zovoilis/Getty Images

Pozostałe wiadomości