Parenting

To zachowanie nastolatka w samolocie zdenerwowało internatów

Parenting

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Edziecko.pl
Dziecko w samolocie

Do sieci trafił film ukazujący zachowanie chłopca lecącego samolotem. Nastolatek zaczął gwałtownie uderzać w fotel, gdy mężczyzna zasnął z głową opartą o jego siedzenie. Sytuacja nie spodobała się internautom.

Dzieci w samolocie

Wielu rodziców wie, że podróż samolotem z dziećmi to nie lada wyzwanie. Wydawać by się mogło, że najtrudniej panuje się nad najmłodszymi pociechami, ponieważ musimy zapewnić im dużo uwagi i dbać o to, by nie czuły się niekomfortowo podczas lotu i nie przeszkadzały innym pasażerom.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Często mamy wrażenie, że starsze pociechy np. w wieku nastoletnim zajmą się sobą, np. czytając książkę, oglądając film, czy słuchając muzyki. Okazuje się jednak, że nie zawsze wiedzą, jak zachować się w pewnych sytuacjach. Pokazuje to m.in. film na TikToku opublikowany przez @ladbible.

Zachowanie nastolatka w samolocie

Tak było w przypadku pewnego dziecka i pasażera siedzącego tuż za nim. Mężczyzna zasnął z głową opartą o siedzenie chłopca. Wyraźnie podirytowany nastolatek zaczął gwałtownie uderzać w fotel. Nagłe uderzenie wybudziło pasażera.

@ladbible What would you do if this happened to you? IG/aaiiddaann__ #ladbible #fyp #foryoupage #airplanes #airplanetiktok #annoyingkid i am fckin crazy - tan

Filmik przedstawiający tę sytuację stał się bardzo popularny w sieci. Do tej pory obejrzało go ponad sześć milionów osób. Internautom nie spodobało się zachowanie nastolatka. - Czy nie mogą po prostu wsadzić dzieci do luku z bagażem?, Trudno zachować cierpliwość w takiej sytuacji, Typowe dziecko w samolocie, Gdzie są rodzice? - pisali w komentarzach pod nagraniem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Daniel Allan/Getty Images

Pozostałe wiadomości