Platforma Max zaskoczy widzów wybitnymi produkcjami. Oto 10 seriali, które trzeba obejrzeć

Premiera Max
Premiera Max
We wtorek 11 czerwca oficjalnie zawita do Polski platforma Max. Fani filmów i seriali już mogą zacierać ręce, nie zabraknie bowiem zarówno nowości, jak i kultowych produkcji. Przedstawiamy tytuły, obok których nie można przejść obojętnie.

Platforma Max wkracza do Polski

Na ten moment trochę czekaliśmy, ale było warto. Już 11 czerwca będziemy mogli skorzystać z platformy Max, a tam mnóstwo świetnych filmów i seriali.

- Będą absolutne hity filmowe, spektakularne seriale oraz biblioteka kochanych i ikonicznych seriali HBO - mówił w TVN24 szef streamingu Warner Bros. Discovery w Polsce Maciej Gozdowski.

Czego możemy się spodziewać? Już wiadomo, że widzowie będą mogli ponownie przypomnieć sobie kultową "Rodzinę Soprano", "Grę o tron" czy "Sukcesję". W oparciu o głosy użytkowników bazy filmowej IMDb została stworzona także lista najpopularniejszych seriali, które znajdą się na Max. Przestawiamy TOP10.

Max - 10 najlepszych seriali

Zestawienie seriali dostępnych na Max prezentuje się imponująco. Na pierwszym miejscu znalazła się produkcja "Gra o tron". Serial emitowany w latach 2011– 2019 zdobył 389 statuetek, w tym 59 nagród Primetime Emmy. Kolejnym dziełem, obok którego nie można przejść obojętnie, jest "Kompania braci", opowiadająca o losach żołnierzy służących w sławnej amerykańskiej kompanii powietrznodesantowej i łączących ich niezwykłych relacjach.

Trzecie miejsce zajęła "Rodzina Soprano", a na kolejnych miejscach uplasowały się "Detektyw", "Przyjaciele" i "Sukcesja". Nie zabrakło także zeszłorocznego hitu "The Last of Us", satyrycznego "Rick and Morty" czy "Prawa ulicy" oraz "Sherlocka".

Więcej znajdziesz na tvn24.pl

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: tvn24.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości