"Milionerzy". Kim jest Tomasz Boruch? To on zawalczy dziś o główną wygraną

Bez tytułu
Tomasz Boruch wygrał milion w Milionerach
Tomasz Boruch wygrał milion w Milionerach
Specjalny, świąteczny odcinek “Milionerów”
Specjalny, świąteczny odcinek “Milionerów”
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Pan Jacek - najnowszy polski milioner
Pan Jacek - najnowszy polski milioner
Milion na marzenia
Milion na marzenia
Milionerzy – pytania dla prowadzących
Milionerzy – pytania dla prowadzących
Już w środę 3 kwietnia Tomasz Boruch usłyszy pytanie za milion złotych. Czy uda mu się zdobyć główną wygraną? Do dyspozycji wciąż ma dwa koła ratunkowe. Co wiemy o uczestniku? Gdzie możesz obejrzeć nowy odcinek "Milionerów"? Sprawdź.

Milionerzy. Kim jest Tomasz Boruch?

Emocje w programie "Milionerzy" sięgają zenitu. W środę 3 kwietnia Tomasz Boruch powalczy o okrągły milion. Do dyspozycji ma koła ratunkowe - pomoc publiczności oraz zamianę pytania. Co wiemy o uczestniku, który ma duże szanse na wygranie głównej nagrody?

Tomasz Boruch pochodzi z Tarnowa, a na co dzień mieszka w Warszawie. Ukończył studia na wydziale medycyny weterynaryjnej na SGGW. Aktualnie zarządza danymi klinicznymi w firmie farmaceutycznej. - Przepracowałem w zawodzie ponad rok, ale stwierdziłem, że potrzebuję trochę mniej stresującej pracy, więc zmieniłem pracę na badania kliniczne. Badamy leki na konkretne wskazania, na konkretnej grupie ludzi, którzy chorują na daną chorobę - powiedział.

30-latek uwielbia spędzać czas na łonie natury, chętnie też ogląda seriale oraz rozwiązuje quizy i krzyżówki.

Tomasz Boruch powalczy o milion złotych

W środę 3 kwietnia w TVN o 20:55 zobaczymy dalsze zmagania Tomasza Borucha. Przypomnijmy, że do tej pory uczestnik wygrał 500 tysięcy złotych. W 719. odcinku "Milionerów" 30-latek powalczy o okrągły milion, a pomóc mogą mu w tym dwa koła ratunkowe - pomoc publiczności oraz możliwość zamiany pytania.

"Milionerzy" - gdzie i kiedy oglądać?

Nowy odcinek "Milionerów" z udziałem Tomasza Borucha już dziś o godz. 20:55 w TVN. Program można oglądać, tradycyjnie, od poniedziałku do czwartku w TVN i w Playerze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?