Nagła śmierć uznanego rapera. Artysta został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
gwiazdy.wp.pl, glamrap.pl
Płonąca świeca

Adek WWA nie żyje . Raper reprezentował warszawskie podziemie. Muzyk zmarł w swoim mieszkaniu zaledwie kilka dni po premierze nowego utworu. Co było przyczyną śmierci?

Nie żyje Adek WWA

Adek WWA nie żyje. Warszawski raper został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w sobotę, 18 marca 2023 roku. Smutną informację za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdził jego ojciec, Sebastian Misztal.

- Bardzo proszę o niepisanie na razie do mnie wiadomości prywatnych. Jest mi naprawdę ciężko, jestem po prostu zmęczony. Tak, Adi zmarł dzisiaj koło południa - czytamy w poście.

Żałoba

O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Przyczyny śmierci artysty pozostają niejasne. U schyłku 2021 roku Adek WWA informował swoich fanów o problemach zdrowotnych. Jak podaje serwis glamrap.pl, miały one związek z używkami.

Adek WWA - kariera

Adek WWA był reprezentantem podziemnej sceny. W 2022 roku ukazał się jego album "Wandal w aureoli". W ostatnim czasie raper poświęcał się pracy nad EP-ką "BAD".

Ostatni utwór artysty nosi tytuł "Sheller". Warszawiak nagrał go wspólnie z brytyjskim raperem Hxze Billz. Kawałek trafił do sieci zaledwie kilka dni przed śmiercią Adka.

Zobacz też:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: gwiazdy.wp.pl, glamrap.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lilli Bähr / EyeEm/Getty Images

Pozostałe wiadomości