Nasze akcje

Karo Szczurowska i Antek Smykiewicz w utworze "Poranna" na scenie Dzień Dobry TVN

Nasze akcje

Antek Smykiewicz i Karolina "Karo" Szczurowska w poniedziałkowym wydaniu Dzień Dobry TVN zawładnęli sceną. Wykonali utwór będący efektem ich współpracy. Posłuchaj piosenki "Poranna".

Antek Smykiewicz i Karolina "Karo" Szczurowska

To się nazywa współpraca na miarę naszych czasów. Miesiąc temu Karo Szczurowska wypuściła teledysk do piosenki "Poranna", nagranej wspólnie z kolegą po fachu, Antkiem Smykiewiczem. Efekt? Utwór, który pozwala nam choć na chwilę zatrzymać wakacje przy sobie.

Karo i Antek zaprezentowali swoją wspólną piosenkę na scenie Dzień Dobry TVN. Jak wypadli? Oczywiście, znakomicie. Widać było, że ich współpraca układa się bez zarzutu. Co istotne, kooperacja ta stanowi zapowiedź debiutanckiego albumu Szczurowskiej, który ukaże się już tej jesieni.

Obejrzyj cały występ.

Karolina "Karo" Szczurowska - kim jest?

Karolina "Karo" Szczurowska to 17-latka z Przenoszy. Karo jest wszechstronnie uzdolniona - śpiewa, komponuje, a także gra na skrzypcach i fortepianie. Swoje pierwsze kroki w branży stawiała biorąc udział w dziecięcym talent show. Doszła zresztą do finału. Największym muzycznym przedsięwzięciem dla Szczurowskiej jak dotąd będzie jej debiutancki album, który zostanie wydany już tej jesieni.

Antek Smykiewicz - kariera

Antek jest 33-letniem wokalistą, który swoją przygodę z muzyką również zaczynał od popularnych programów typu talent-show.

W 2015 roku wydał debiutancki singel "Pomimo burz" autorstwa Marka Kościkiewicza , który szybko zapewnił mu popularność. Obecnie piosenka ta wygenerowała w serwisie YouTube 52 mln wyświetleń. Rok później Antek wraz z z Przemysławem Pukiem i Sarsą stworzył kolejny utwór: "Limit szans".

Smykiewicz ma dziewięcioro rodzeństwa, jego mama śpiewała w Operetce Warszawskiej, gdy była nastolatką, zaś ojciec artystycznie wyrażał się w fotografii.

Zobacz także:

Sebastian Fabijański – artysta wielu talentów. "Nigdy niczego nie zrobiłem dla pieniędzy"

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga o stanie zdrowia Doroty Gardias. "Plotki są absolutnie nieprawdziwe"

Jak religia wpływa na dietę? Pokarmowe tematy tabu w niektórych społeczeństwach szokują

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości