Horoskop dzienny na środę, 24 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na środę, 24 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb. 

Słońce przebywa w znaku Byka, Srebrny Glob przebywa w znaku Skorpiona. Dzisiaj niedługo po rozpoczęciu się dnia o godzinie 1.49 dojdzie do Pełni Księżyca w ekstremalnym i silnym znaku Skorpiona. Wiele osób ulegnie emocjom, które mogą przejąć nad nimi kontrolę. W tym dniu wszystko będziemy przeżywać wyjątkowo mocno. Aktualnie uściślająca się Pełnia Księżyca odbywa się w rytmie nadawanym przez nasze serca, ponieważ zazdrość, namiętność i pasja będą odgrywały ogromną rolę przy podejmowaniu przez nas kluczowych decyzji. Dodatkowo szykują się karmiczne niespodzianki, ponieważ Skorpioniasty Księżyc wypada tuż przed koniunkcją Merkurego i Węzła Karmicznego, oraz zaledwie kilkadziesiąt godzin przed zakończeniem przez Merkurego ruchu wstecznego.

Z pozytywów możemy spodziewać się lepszej koniunktury, jeśli chodzi o kwestie finansowe oraz stan portfela. Skorpion związany jest z bogactwami naturalnymi ukrytymi w ziemi i możliwością pomnażania majątku. Ta Pełnia Księżyca związana jest również z seksualnością i poszukiwaniem spełnienia w partnerstwie na płaszczyźnie intymnej. Osoby o dość słabej psychice mogą nie wytrzymać narzuconej im presji i przedwcześnie z czegoś zrezygnować. Przedstawiciele zodiaku, którzy doświadczyli krzywdy bądź niesprawiedliwości, niestety mogą się mścić lub przypuszczać taka odwetowy.

Horoskop dzienny na środę, 24 kwietnia 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Chociaż możesz mieć spore wątpliwości co do tego, to wiedz, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Pełnia Księżyc odbywa się w twoim dwunastym domu i ma za zadanie uświadomić ci coś, co skrywałeś przed sobą samym od lat. Dzisiaj słowo tajemnica będzie odmieniane przez wszystkie przypadki… Mogłeś się czegoś domyślać, coś przeczuwać, ale teraz będziesz mieć na to dowody.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Przed tobą dzień intensywnej regeneracji i dobrej energii. Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona jest ustawiona harmonijnie wobec twojej fazy zodiaku i dzięki temu poczujesz się pewniejszy siebie. Dzisiaj w pracy pójdzie jak z płatka. W twojej relacji również przyjaźniejsze tony. Ktoś zacznie się rozpływać nad tobą w słowach podziwu, co mile połechta twoją próżność.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzień nie należy do wymarzonych. Może się okazać, że stoisz w obliczu jakiejś przykrej prawdy. Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona odbywa się w kwadraturze z twoją fazą zodiakalną i wyciągnie cię ze strefy komfortu. Dzisiaj nic się nie ukryje i trzeba będzie przyznać, że gdzieś popełniłeś błąd. Jeśli ktoś wypowiada pod twoim adresem raniące słowa, zamiast się obruszać, zastanów się czy nie ma w tym ziarenka prawdy?

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

To będzie dzień wypełniony po brzegi rozwikłanymi zagadkami i rozszyfrowanymi tajemnicami. W znalezieniu odpowiedzi i wpadnięcia na trop jakiegoś sekretu pomożesz również bliskiemu przyjacielowi bądź przyjaciółce. Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona sprzyja twoim zdolnościom intuicyjnym. W środę masz w ręku wszystkie narzędzia do tego, aby wgryźć się w interesujący cię temat dogłębnie.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Blazenka Babic/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości