Horoskop dzienny na środę, 24 kwietnia 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na środę, 24 kwietnia 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków.

Słońce przebywa w znaku Byka, Srebrny Glob przebywa w znaku Skorpiona. Dzisiaj niedługo po rozpoczęciu się dnia o godzinie 1.49 dojdzie do Pełni Księżyca w ekstremalnym i silnym znaku Skorpiona. Wiele osób ulegnie emocjom, które mogą przejąć nad nimi kontrolę. W tym dniu wszystko będziemy przeżywać wyjątkowo mocno. Aktualnie uściślająca się Pełnia Księżyca odbywa się w rytmie nadawanym przez nasze serca, ponieważ zazdrość, namiętność i pasja będą odgrywały ogromną rolę przy podejmowaniu przez nas kluczowych decyzji. Dodatkowo szykują się karmiczne niespodzianki, ponieważ Skorpioniasty Księżyc wypada tuż przed koniunkcją Merkurego i Węzła Karmicznego, oraz zaledwie kilkadziesiąt godzin przed zakończeniem przez Merkurego ruchu wstecznego.

Z pozytywów możemy spodziewać się lepszej koniunktury, jeśli chodzi o kwestie finansowe oraz stan portfela. Skorpion związany jest z bogactwami naturalnymi ukrytymi w ziemi i możliwością pomnażania majątku. Ta Pełnia Księżyca związana jest również z seksualnością i poszukiwaniem spełnienia w partnerstwie na płaszczyźnie intymnej. Osoby o dość słabej psychice mogą nie wytrzymać narzuconej im presji i przedwcześnie z czegoś zrezygnować. Przedstawiciele zodiaku, którzy doświadczyli krzywdy bądź niesprawiedliwości, niestety mogą się mścić lub przypuszczać taka odwetowy.

Horoskop dzienny na środę, 24 kwietnia 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiejsza Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona sprawi, że staniesz się nieco podstępny, wyrachowany i zaczniesz działać z ukrycia. Podejrzewasz, że ktoś coś przed tobą ukrywa i zamierzasz dowiedzieć się co. W powietrzu czuć spisek i wywęszysz, gdzie jest jego źródło. Uruchomi się w tobie chęć rywalizacji i pokonania rywala, kimkolwiek by nie był.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Pełnia Księżyca będzie ogrzewać twój sektor partnerstwa i w związku z tym czujesz się jeszcze bardziej pobudzony i zmotywowany do tego, aby działać na rzecz swojego sercowego szczęścia. W głowie masz niebieskie migdały i chcesz wreszcie ich posmakować. Nie odpuścisz, nie wycofasz się, nie zmienisz zdania. Dzisiaj będziesz jak stukilowy głaz, którego nie sposób przesunąć. Wytrwałością osiągnąłeś swój zamiar.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Ten dzień będzie dla ciebie szczególny, ponieważ Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona odbywa się w twoim szóstym domu, który jest odpowiedzialny za pracę. Możesz mieć wyjątkowo sprzyjające okoliczności do tego, aby zabłysnąć, pokazać się z jak najlepszej strony, zapunktować w działaniu firmowym. Dzisiaj jesteś na samym szczycie zbierania pochwał i nagród w firmie bądź szkole, nie zapomnij pochwalić się swoim sukcesem w domu, niech wiedzą z kim mieszkają.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Przed tobą całkiem udany, satysfakcjonujący dzień. Dzisiaj będziesz mógł oczyścić się z negatywnych emocji i dokonasz jakiegoś wewnętrznego uzdrowienia. W czwartek pojawi się rozwiązanie, które będzie najkorzystniejsze z możliwych i które pomoże ci w zaoszczędzeniu energii, ale przede wszystkim również zasobów finansowych. Ktoś podpowiada ci jak postąpić, co kupić, w co zainwestować, aby było dla ciebie najlepiej.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Liudmila Chernetska/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości