Horoskop dzienny na środę, 12 czerwca 2024 r. Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólnyKinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Sprawdź horoskop dzienny na środę, 12 czerwca dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb.

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyca rozpoczyna dzień w znaku Lwa. Po godzinie 7.38 Srebrny Glob przejdzie do znaku Panny. Dzisiaj wczesnym popołudniem uściśli się na niebie kwadratura pomiędzy Merkurym znajdującym się w znaku Bliźniąt a Saturnem przebywającym w znaku Ryb. To będzie dzień, który zmusi nas do wytężonej pracy, wysiłku i narzuci nam katorżniczą dyscyplinę. Zarówno pobyt Księżyca w znaku pracowitej Panny jak i kwadratura Merkury/Saturn wyśrubują wymagania do niebotycznych poziomów. Będziemy działać pod dyktando, zarówno osób będących kierownikami czy menedżerami, jak i swoich własnych ambicji. W środę zapragniemy coś komuś lub sobie samemu udowodnić i zapewne większość znaków zodiaku tak się w tym postanowieniu zapiecze, że się uda.

Horoskop dzienny na środę, 12 czerwca - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Kwadratura pomiędzy Merkurym a Saturnem tworzy z twoją fazą zodiaku półkrzyż, na który nałoży się dodatkowo nieharmonijna pozycja Księżyca ze znaku Panny. To nie jest zbyt szczęśliwy dzień dla ciebie. Wszyscy mogą cię krytykować lub wymagać od ciebie czegoś, co jest niemożliwością. Kondycja fizyczna również pod kreską, bardzo będą bolały cię stopy, a nawet całe nogi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W tym dniu Merkury utworzy kwadraturę z twoim znakiem zodiaku, co może narażać cię na pokusę popełnienia jakiegoś drobnego wykroczenia. Tak, nawet ty czasem nie skasujesz biletu albo nie opłacisz parkingu. Niestety dzisiaj może się to wiązać z natychmiastową reakcją służb i nie licz, że postawienie auta "na awaryjnych" i wyskoczenie do sklepu przejdzie niezauważone. Możesz otrzymać mało sympatyczne wiadomości urzędowe.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Spodziewaj się trudności z dojazdem, więc jeśli masz przed sobą jakąś wyjątkową randkę lub spotkanie z potencjalnym pracodawcą, to lepiej założyć, że droga zajmie ci znacznie więcej czasu niż zazwyczaj. Możesz odebrać jakieś telefony z pretensjami czy zarzutami. Sąsiedzi będą się spierać o każdą pozostawioną rzecz, każdy drobiazg. Przed tobą dość uciążliwa środa.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Znajdujący się w twoim znaku Saturn będzie dzisiaj odbierał nieharmonijną energię ze strony Merkurego. Możesz się z kimś pokłócić, ktoś zrobi ci przykrość, ktoś może się wobec ciebie zachować zbyt szorstko, zbyt grubiańsko. Dzisiaj nie będzie zbyt wiele czułości, ciepła bądź wrażliwości ze strony ludzi, których spotkasz na swojej drodze. Ból kostek i nadgarstków prawdopodobny.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: sarayut Thaneerat/Getty Images

Pozostałe wiadomości