Horoskop dzienny na sobotę, 20 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 20 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb. W sobotę będziemy działać z rozmachem i bez skrupułów rozprawimy się ze starymi pudłami w piwnicy czy chwastami w ogródku.

Słońce przebywa w znaku Byka, rosnący Księżyc cały dzień znajduje się w znaku Panny. Dzisiaj na niebie utworzy się konstruktywny sekstyl pomiędzy Marsem a Uranem.

Będziemy bardziej kreatywni, weseli i chętni do wprowadzania zmian i innowacji. Wszystko czym się zajmiemy będziemy chcieli przeprowadzić od początku do końca. To będzie idealny moment, aby zająć się serwisem swoich sprzętów ogrodowych, wykonać przegląd auta, posprzątać garaż czy też przewietrzyć domki letniskowe. W sobotę będziemy działać z rozmachem i bez skrupułów rozprawimy się ze starymi pudłami w piwnicy czy chwastami w ogródku. Problemem może być tylko zbyt chłodna aura za oknem.

Horoskop dzienny na sobotę, 20 kwietnia 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Ta sobota będzie wymagająca pod względem fizycznym. Napracujesz się za dwóch, a nawet trzech. Może się okazać, że wszyscy pokładają w tobie nadzieję, że doprowadzisz do realizacji jakiegoś planu czy zadania, a ty nie masz na to sił. Nie dasz rady zadowolić wszystkich zainteresowanych. Do południa musisz zrobić jakąś preselekcję planów na ten dzień.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Ten dzień to po prostu jak łyk świeżej wody na pustyni. Nareszcie układ planet bierze pod uwagę twoje życzenia, marzenia i plany. Blokady zejdą, trudności ustępują. Mało tego, nagle pojawiają się osoby, które zaczynają ci służyć pomocą i ułatwiają ci codzienne życie. Dzisiaj będziesz mieć sporo powodów do zadowolenia.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Mars tworzy przyjemny sekstyl z twoim opiekunem, czyli Uranem. Dzisiaj łatwiej będzie ci się zabrać za niewygodne, odłożone na półkę sprawy, które są pracochłonne, ale które po prostu trzeba wykonać. Naprawy sprzętu, wymiana baterii, ładowanie akumulatora, zaopatrzenie lodówki. Wszystkie te kwestie powinieneś wykonywać bez mrugnięcia okiem. Nawet odkurzacz będzie przyjacielski.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj na niebie jest już zdecydowanie lżej i sympatyczniej. Możesz poczuć, że wstępuje w ciebie nowa nadzieja, nowa wizja. Poczujesz się silniejsza i gotowa do twardych negocjacji. Wprowadzanie porządku wokół siebie również będzie szło sprawniej. Po trudnych emocjach nie ma śladu, sytuacja się oczyściła.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: VeraPetruk/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes