Horoskop dzienny na sobotę, 20 kwietnia 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 20 kwietnia 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków. Będziemy bardziej kreatywni, weseli i chętni do wprowadzania zmian i innowacji.

Słońce przebywa w znaku Byka, rosnący Księżyc cały dzień znajduje się w znaku Panny. Dzisiaj na niebie utworzy się konstruktywny sekstyl pomiędzy Marsem a Uranem. Będziemy bardziej kreatywni, weseli i chętni do wprowadzania zmian i innowacji. Wszystko czym się zajmiemy będziemy chcieli przeprowadzić od początku do końca. To będzie idealny moment, aby zająć się serwisem swoich sprzętów ogrodowych, wykonać przegląd auta, posprzątać garaż czy też przewietrzyć domki letniskowe. W sobotę będziemy działać z rozmachem i bez skrupułów rozprawimy się ze starymi pudłami w piwnicy czy chwastami w ogródku. Problemem może być tylko zbyt chłodna aura za oknem.

Horoskop dzienny na sobotę, 20 kwietnia 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj sekstyl pomiędzy Uranem a opiekującym się tobą Marsem podniesie cię. Bierz się za budowanie. Będziesz mieć więcej czasu i chęci do wykonywania domowych porządków, do fizycznych ćwiczeń i do tego, aby zająć się sprawami zdrowia emocjonalnego. Być może masz w planach przejście na dietę lub zrobienie detoksu? Owszem, pomysł dobry, ale zacznij wraz z malejącym Księżycem, czyli po 24.04.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

To będzie owocny dzień. Zmęczysz się fizycznie i doskonale ci to zrobi. Poczujesz w mięśniach przyjemne znużenie i zadowolenie z dobrze wykonanej roboty. Dzisiaj od rana do wieczora zaplanujesz sobie pożyteczne spędzenie czasu i wszystkie punkty programu zostaną odhaczone. Będziesz z siebie zadowolony, bo masz ku temu wymierne powody.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Przed tobą randka z odkurzaczem. Jeśli wybrzydzasz, do wyboru zostaje jeszcze mop lub gąbka. Zanim będziesz mógł gdzieś pojechać i zająć się prywatnymi sprawami to do wykonania masz listę zakupów i jeszcze dłuższy spis pozostałych sprawunków. Dzisiaj ktoś bliski przyciśnie cię i będzie wymagać pomocy w gospodarstwie domowym. Nie ma wykrętów.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Nareszcie uśmiech zajaśniał na twojej twarzy. Trudności ustępują, układ na niebie jest zdecydowanie bardziej łaskawy. Sobota ma dla ciebie dużo plusów. Wszystko będzie jakieś łatwiejsze, bardziej znośne. Ludzie wokół życzliwsi, świat piękniejszy, a rodzina nagle się ugrzeczniła. Odetchniesz z ulgą.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: VeraPetruk/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes