Horoskop dzienny na poniedziałek, 22 kwietnia 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 22 kwietnia 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków. Na naszej drodze zostaną postawieni mocni ludzie, którzy z jakiś względów będą nam imponować. Warto zachować dzisiaj zdrowy rozsądek, chociaż będzie to bardzo trudne.

Słońce przebywa w znaku Byka, rosnący Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Mocne układy, które zadziały się na niebie w weekend, nadal będą trzymać nas w swoich kleszczach.

Na naszej drodze zostaną postawieni mocni ludzie, którzy z jakiś względów będą nam imponować. Warto zachować dzisiaj zdrowy rozsądek, chociaż będzie to bardzo trudne. Niezwykły wpływ koniunkcji Jowisza i Urana nadal daje większości znaków zodiaku wyraźny znak, aby wyrażać siebie i swoje potrzeby nawet za cenę wyjścia ze strefy komfortu, narażenia się na krytykę lub śmieszność. Teraz liczy się autentyczność, pasja i współodczuwanie. Jeśli nie znajdziemy zrozumienia w domu, w szkole lub w środowisku pracy, nie zawahamy się go zmienić na inne, bardziej wspierające. Dzisiaj wiele znaków zodiaku sięgnie po grubszy kaliber, jeśli chodzi o walkę o swoje interesy czy racje.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 22 kwietnia 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Rosnący Księżyc nadal znajduje się w opozycyjnym znaku Wagi. Nie możesz przestać fantazjować na czyjś temat. Dzisiaj porwą cię silne emocje dotyczące jakiejś osoby, która znajduje się w twoim bliskim otoczeniu. Masz przed sobą dzień, w trakcie którego układ planet nakieruje cię na tematy związane z pasją i namiętnością. W pracy będziesz rozproszony.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Po wczorajszym, pełnym emocji dniu poniedziałek może przynieść ci chwilową frustrację i jakieś rozdrażnienie spowodowane powrotem do obowiązków. Nowy tydzień przywita cię w pracy kolejnymi pretensjami ze strony szefa lub współpracowników. Czy przypadkiem nie obiecywałeś sobie w weekend, że właśnie zaczynasz szukać nowego stanowiskach? Czas zacząć działać w tym temacie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Rosnący Księżyc w znaku Wagi pomoże ci w załatwianiu spraw służbowych. Wszystko pójdzie gładko, pięknie, wręcz koncertowo. Dzisiaj będziesz mieć siłę przebicia. Popołudniu wykorzystaj sprzyjające okoliczności dotyczące pozyskania jakiejś informacji. Okaże się, że ktoś cię lubi… może nawet dużo więcej niż lubi i zrobi dla ciebie, co tylko zechcesz, aby ci pomóc.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Księżyc nadal tworzy kwadraturę z twoim znakiem zodiaku, więc możesz czuć się zupełnie rozdygotany. Wszystko leci ci od rana z rąk. Jesteś rozbity tym, że w pracy sypie się jakiś zespół, że są jakieś braki, że nie ma komu wykonać jakieś pracy. W domu podobnie, kto zostanie z podopiecznym kto wyprowadzi psa? Nie ma na kogo liczyć… taki dzień.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Maximusnd/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes