Horoskop dzienny na piątek, 19 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb

Horoskop dzienny na piątek, 19 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 19 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb. To będzie fantastyczne zakończenie tygodnia pracy. W piątek będziemy nastawieni na budowanie więzi i zaczniemy ożywiać nasze kontakty towarzyskie.

Słońce rozpoczyna dzień w znaku Barana. Tuż przed godziną 16:00 nasza centralna gwiazda przejdzie do znaku Byka. Rosnący Księżyc znajduje się w znaku Panny. Dzisiaj na niebie utworzy się pozytywny sekstyl pomiędzy Marsem przebywającym w znaku Ryb, a Jowiszem przebywającym w znaku Byka. Ponadto wejdziemy pod wpływ koniunkcji Merkurego i Wenus, które znajdują się w znaku Barana.

To będzie fantastyczne zakończenie tygodnia pracy. W piątek będziemy nastawieni na budowanie więzi i zaczniemy ożywiać nasze kontakty towarzyskie. Wieczór dla większości znaków zodiaku będzie wiązał się z imprezowaniem, wieloma rozmowami i śmiechem. Atmosfera będzie swobodna i radosna. To dobry moment, aby spotkać się na romantycznej randce. Dzisiaj będziemy elokwentni, taktowni i subtelni, a potrzebne słowa czy riposty znajdziemy w mig.

Horoskop dzienny na piątek, 19 kwietnia 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj będziesz fruwał w obłokach. Nadmiar energii, którą zostaniesz obdarzony śmiało mógłby trafić do trzech lub czterech osób. Sekstyl Marsa i Jowisza mówi o tym, że masz mnóstwo sił, zarówno psychicznych jak i fizycznych. Możesz biegać maratony, przenosić ciężary, przekopać działkę, zaorać pole. Nic nie będzie ci straszne. Na to nałoży się doskonały czas w partnerstwie, ponieważ ktoś oświadczy, że za tobą szaleje.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Nareszcie coś dla ciebie. Słońce wkracza dzisiaj do trygonu ziemi, więc poczujesz konkretne wsparcie i bardzo wymierne wzmocnienie. W tym, aby zapanować nad sytuacją w miejscu pracy pomoże ci rosnący Księżyc w znaku Panny. Sekstyl Marsa i Jowisza również działa na twoją korzyść. Nic nie powinno cię zaskoczyć, dzisiaj wszystko obraca się na twoją korzyść, tak jak to zakładałeś na początku tygodnia.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

W tym dniu w pracy bądź szkole wszystko powinno układać się zgodnie z planem. Można powiedzieć, że lepiej byś sobie tego nie rozpisał w scenariuszu. Ktoś, na kim ci zależy sam zaproponuje spotkanie bądź rozwiązanie, które ci pasuje. Za sprawą koniunkcji Merkurego i Wenus odezwie się cała masa osób, które chcą sprawić ci przyjemność lub interesuje je co u ciebie słychać.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

W piątek będziesz w gorącej wodzie kąpana. Zadziałasz za szybko, za mocno i bez zastanowienia. Dzisiaj możesz improwizować i rzucić w kąt swoje zasady, co nie wyjdzie ci na dobre, bo ktoś się na ciebie obrazi. Popołudniu, kiedy Słońce przejdzie do znaku Byka wszystko nabierze odpowiedniej temperatury. Emocje bardzo się schłodzą i dasz radę zapanować nad sytuacją.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ sarayut Thaneerat

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes