Horoskop dzienny na piątek, 19 kwietnia 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków

Horoskop dzienny na piątek, 19 kwietnia 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 19 kwietnia 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków. Dzisiaj na niebie utworzy się pozytywny sekstyl pomiędzy Marsem przebywającym w znaku Ryb, a Jowiszem przebywającym w znaku Byka.

Słońce rozpoczyna dzień w znaku Barana. Tuż przed godziną 16:00 nasza centralna gwiazda przejdzie do znaku Byka. Rosnący Księżyc znajduje się w znaku Panny. Dzisiaj na niebie utworzy się pozytywny sekstyl pomiędzy Marsem przebywającym w znaku Ryb, a Jowiszem przebywającym w znaku Byka. Ponadto wejdziemy pod wpływ koniunkcji Merkurego i Wenus, które znajdują się w znaku Barana.

To będzie fantastyczne zakończenie tygodnia pracy. W piątek będziemy nastawieni na budowanie więzi i zaczniemy ożywiać nasze kontakty towarzyskie. Wieczór dla większości znaków zodiaku będzie wiązał się z imprezowaniem, wieloma rozmowami i śmiechem. Atmosfera będzie swobodna i radosna. To dobry moment, aby spotkać się na romantycznej randce. Dzisiaj będziemy elokwentni, taktowni i subtelni, a potrzebne słowa czy riposty znajdziemy w mig.

Horoskop dzienny na piątek, 19 kwietnia 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Nareszcie poczujesz się dla kogoś pępkiem świata. Dzisiaj nie ma wspanialszego kandydata na miss lub mistera wieczoru niż ty. Twoja wyobraźnia jest w szczytowej formie. To co zaproponujesz swojej drugiej połówce zapiera dech w piersiach. Jesteś po prostu przeuroczy i rozchwytywany. Koniunkcja Wenus i Merkurego w twoim znaku obsypie cię podarunkami.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Słońce popołudniu przeniesie się do twojego znaku, a to nie koniec dobrych wiadomości! Wspiera cię również rosnący Księżyc w znaku Panny. Najważniejsze jest jednak to, że Wenus spotka się z Merkurym, a ty również zaliczysz wyjątkowo udaną randkę. Możesz liczyć na to, że ktoś wykaże się wobec ciebie delikatnością i empatią, której od dawana oczekiwałeś.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Spotkanie Merkurego i Wenus to dla ciebie prawdziwe święto. Dzisiaj wyglądasz olśniewająco. Można powiedzieć, że roztaczasz wokół siebie czarodziejski blask, który uwodzi i przyciąga spojrzenia. W tym dniu nikt ci nie jest w stanie niczego odmówić, więc proś o co chcesz, bo to dostaniesz. Piątek szykuje dla ciebie liczne, przyjemne niespodzianki i prezenty.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Układ na niebie zaczyna patrzeć na ciebie przyjaźniej. Nie dość, że rosnący Księżyc znajduje się w znaku Panny, to jeszcze Słońce przestanie tworzyć kwadraturę z twoim znakiem zodiaku. Poczujesz się tak, jakby ktoś wreszcie puścił ci tlen. Odzyskasz język w ustach. Masz teraz możliwość wypowiedzieć się na temat tego czego pragniesz i czego potrzebujesz. Mów śmiało, bo zostan8iesz wysłuchany i zrozumiany.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ sarayut

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki