Horoskop na niedzielę. Zapowiadają się kłopoty z ogniem

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop na czerwiec
Horoskop na czerwiec Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 4 czerwca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Dzisiaj nad ranem, o godzinie 5.43 dojdzie do Pełni Księżyca zwanej Różanym, Truskawkowym bądź Miodowym Księżycem. To będzie fantastyczny dzień, pełen szczęśliwych zbiegów okoliczności. Prawie wszystkie znaki zodiaku odczują nagły przypływ radości. Możemy być w nastroju do żartów, krótkich podróży a już z pewnością do przekomarzania się i flirtowania z otaczającymi nas osobami.

Horoskop dzienny na niedzielę, 4 czerwca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Przeważać będą optymistyczne wizje. Pełnia w Strzelcu wygoni nas sprzed telewizorów i zapragniemy działać oraz cieszyć się świeżym powietrzem, ruchem i doskonałym towarzystwem. Z nielicznych negatywów widać zbyt mocne reakcje co poniektórych krewkich znaków zodiaku oraz zbytnią skłonność do brawury lub przeceniania swoich sił. Wieczorna koniunkcja pomiędzy Merkurym a Uranem może przeciążyć sieci elektryczne i spowodować liczne awarie sprzętu. Coś się może podpalić, gdzieś zostaną zaprószone iskry i… duży kłopot pod wpływem ognistej Pełni Księżyca gotowy. Uważajmy z grillami i ogniskami na otwartej przestrzeni.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

To co się będzie z tobą działo można porównać do jakiegoś szalonego tańca, który wykonujesz do improwizowanej przez kosmos, planetarnej muzyki. Dzisiaj nic cię nie będzie powstrzymywać. Do kieszeni włożysz swoje zahamowania czy kompleksy. Będziesz się bawić, korzystać z życia i nie myśleć o konsekwencjach. Działasz przebojowo!

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Pełnia Księżyca w znaku Strzelca trochę ci nie w smak. Ktoś według ciebie przekracza granice dobrego smaku i chociaż też lubisz śmiech i zabawę uważasz, że pewnych granic nie należy przekraczać. Wieczorem w twoim znaku spotka się Merkury i Uran więc spodziewaj się jakiejś nagłej zmiany trasy, dziwnej wiadomości bądź utrudnień w podróży.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Cóż to będzie za niezwykła Pełnia Księżyca. Dla ciebie wyjątkowa w dwójnasób ponieważ odbywa się w opozycyjnym znaku Strzelca i wyniesie na plan pierwszy rangę twojego partnerstwa. Będziesz zaskoczony tym co się wydarzy, ale uśmiech nie zniknie z twojej twarzy. Drugim ważnym układem na niebie jest spotkanie Merkurego i Urana. Propozycja która zostanie ci złożona wprawi cię w osłupienie.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

W tym tygodniu emocji było naprawdę sporo, więc możesz czuć się tymi wszystkimi wydarzeniami przesycony. Nie myśl sobie jednak, że dzień Pełni Księżyca pozwoli ci poleniuchować. Tradycyjnie już przez światło Księżyca możesz się obudzić niewyspany, a ranek postawi cię wcześnie na nogi. Dzisiaj drzwi nie będą się u ciebie zamykać. Pojawi się cała masa gości, rodziny i osób, które wpadły tak zwanym ,,przelotem’’. Ploteczek będzie bardzo dużo, powodów do śmiechu również.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Co za wyborny dzień na to, aby zaprezentować światu lepszą wersję siebie. Jesteś w formie i nie zawahasz się jej użyć. Dzisiaj będziesz siebie po prostu rozpieszczał i łaskawie pozwalał, aby inni czynili to samo. Czujesz, że szczęście znowu się do ciebie uśmiecha i słusznie. Emanuje z ciebie dobra energia. Uważaj wieczorem! Wpływ Merkurego i Urana może popsuć podróż powrotną.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Merkury jest dzisiaj w objęciach Urana, a to zawsze przynosi w twoim życiu jakieś sensacje lub nieplanowane wcześniej rozgrywki. Dzisiaj musisz wyjątkowo uważać! Ta ognista i potężna Pełnia Księżyca działa na ciebie w dość ciężki sposób i możesz czuć się w pewnym sensie zagubiona. Jeśli możesz odłóż daleką podróż na inny termin. Zdejmij nogę z gazu, o podwójnym nawet nie myśl!

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj będziesz miała o wiele więcej szczęścia niż ostatnio. Poczujesz, że twoje życie jest pełne piękna, ciepła a ktoś szczerze wyznaje ci sympatię… i nie tylko! Planety niosą ci sukces towarzyski i partnerski. Będziesz czuła się kochana, akceptowana, a wręcz noszona na rękach. Ciesz się tym co niesie ci niedziela i przestań marudzić, bo zapeszysz to, co dopiero kiełkuje.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Niestety ta ostatnia, wiosenna Pełnia Księżyca jest trochę w poprzek twoim zamiarom. Dzisiaj będziesz musiał się pogodzić z tym, że twoje życzenia nie do końca się spełniły, albo zamanifestowały w inny sposób niż sobie to wyobrażałeś. Na przeszkodzie twojej satysfakcji stoi koniunkcja Merkurego i Urana w opozycyjnym znaku Byka, co sprawi, że mogą dotrzeć do ciebie drażniące, a nawet bolesne informacje.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj wczesnym rankiem, kiedy ptaki śpiewają radośnie w trzynastym stopniu twojego znaku doszło do uściślenia się Pełni Truskawkowego Księżyca. Powinieneś skakać pod chmury z radości, a już z pewnością z powodu przepełniającej cię, ognistej energii. W niedzielę będziesz czuł, że musisz wyjść z domu, coś zrobić, czegoś dokonać. Najlepiej będzie jeśli zaczniesz planować wprowadzenie twoich marzeń w życie, bo dzisiaj możesz prosić Kosmos, o co tylko chcesz. Z pewnością wkrótce to dostaniesz.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Niedzielna Pełnia Księżyca ożywi cię i podpowie jakieś dobre wyjście z dotychczasowego, rodzinnego impasu. Większa część spokrewnionych z tobą osób będzie w tym dniu bardziej ugodowa niż zazwyczaj. Możesz się spodziewać, że dojdziecie wreszcie w jakiejś kwestii do porozumienia. Wieczorem pojawią się jakieś ważne informacje dotyczące twojej pracy lub szkoły, które rzutują już na nadchodzący tydzień.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Przygotuj się na to, że dzień będzie wymagał od ciebie jeszcze większej elastyczności niż zazwyczaj. Trzeba reagować szybko, niemal bez zastanowienia, aby coś uratować czy też nie pozwolić aby się zepsuło. Koniunkcja Merkurego z opiekującym się tobą Uranem sprowadzi na twoją drogę jakieś zawirowania. Uważaj na telefon i laptop. Po powrocie do domu może się okazać, ze zamek w drzwiach się zaciął lub domofon nie działa.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Układ na niebie nie do końca ci sprzyja. Nadmiar energii ognia będzie mieć na ciebie działanie zbyt intensywne i mocno niepokojące. Nie będziesz wiedziała co ze sobą począć i jak się zachować. Ludzie wokół ciebie będą biegać jak szaleni, w coś grać, spierać się i godzić, a ty najchętniej schowałabyś się w mysią dziurę. Niestety nie ma takiej opcji. Będziesz na świeczniku, chociaż tego nie chcesz.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Evheniia Vasylenko/Getty Images

Pozostałe wiadomości