Horoskop na czwartek. Co przyniesie Dzień Dziecka?

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 1 czerwca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w jedenastym stopniu znaku Bliźniąt. Księżyc zaczyna dzień w znaku Wagi, ale już o godzinie 1:44 przejdzie do znaku Skorpiona. 

Horoskop dzienny na czwartek, 1 czerwca 2023 r.

Dzisiaj na niebie utworzy się pozytywny sekstyl pomiędzy Wenus a Ceres, który dobrze wpłynie na naszą pracę, produktywność i rzetelność. Trudnym układem na niebie będzie niestety kwinkunks pomiędzy Marsem znajdującym się w znaku Lwa, a Saturnem przebywającym w znaku Ryb. To nieharmonijne połączenie wpływa na zwiększoną podatność na kontuzje. Chociaż Dzień Dziecka zachęca do wzmożonej aktywności ruchowej, w czwartek trzeba będzie zachować szczególną ostrożność. Wszelkie nowe atrakcje takie jak hulajnogi, gokarty, rolki które są używane po raz pierwszy lepiej sobie rozsądnie dozować i nie zapominać o ochraniaczach oraz oczywiście o kasku!

Horoskop dzienny na czwartek, 1 czerwca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Trudne położenie Marsa ustawi przed tobą tor z przeszkodami. Nie wszystkie pokonasz od pierwszego skoku. Dzisiaj musisz wykazać się w stosunku do siebie większą cierpliwością i dać sobie na coś więcej czasu. Czujesz, że trzeba się wycofać i podejść do tego raz jeszcze? Przecież to żaden wstyd!

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Rosnący Księżyc znajduje się w opozycyjnym znaku Skorpiona, to dobra prognoza dla twoich relacji i partnerstwa. Nie martw się brakiem czasu, ten się jakoś sam znajdzie. Najważniejsze jest to, że oboje będziecie chcieli przebywać w swoim towarzystwie. Dzisiaj szykuje się dzień pod znakiem serduszka.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Kolejny dzień, w trakcie którego nie będziesz się mógł oderwać od pracy. Czy ty aby nie przesadzasz? Może czas przyjrzeć się twojemu życiu domowemu i rodzinnemu, ponieważ coś tutaj ostro szwankuje. Dzisiaj ktoś będzie robił ci gorzkie wyrzuty i obiektywnie rzecz biorąc, ma rację.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Rosnący Księżyc w znaku Skorpiona wpłynie na ciebie korzystnie i budująco. Będziesz mieć możliwość szybkiego i pozytywnego domknięcia twoich spraw firmowych lub szkolnych. Popołudnie przeznaczysz na większe przyjemności, w tym na randkowanie i współdzielenie przyjemnych emocji w jakimś nad wyraz miłym otoczeniu.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj niebo uparło się na to, aby zrobić ci jakąś emocjonalną huśtawkę. Ktoś zmienia zdanie, manipuluje tobą, próbuje wpłynąć na twoje decyzje. Nie wdawaj się w te gierki. Trzeba będzie odciąć nieprzyjemne i obciążające kontakty towarzyskie, a skupić się na tym co naprawdę istotne. Możesz odczuwać duszności.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

W czwartek twoje sprawy się wyprostują i poczujesz, że nadeszła ulga. W pracy większość spraw pozałatwia się sama. Aura planetarna sprzyja twoim zamiarom. Możesz spędzić piękny, wręcz uroczy dzień w towarzystwie osób, które zaczną komplementować twój wygląd i inteligencję.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Ktoś na siłę pragnie się z tobą posprzeczać, ale ty nie masz na to najmniejszej ochoty. Ta osoba będzie wiercić ci dziurę w brzuchu i zalewać jakimiś swoimi pretensjami. Możesz czuć się wyczerpana, dlatego popołudniu uciekniesz na łono natury. Park, las, a nawet jakaś ścieżka za miastem, wszystko będzie ci sprawiać przyjemność, kiedy przynosi ciszę.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Rosnący Księżyc znajduje się w twoim znaku zodiaku i dodaje ci blasku i seksapilu. Spodziewaj się jakiejś ciekawej propozycji od osoby, która jest związana z tobą zawodowo, ale pragnie cię poznać na zupełnie innym gruncie. Dzisiaj masz szansę na to, aby twoje życzenia partnerskie były spełnione. Wieczór bardzo interesujący.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W tym dniu przytłoczą cię nieoczekiwane wydarzenia. Coś pójdzie za szybko i zbyt intensywnie. Nie wstrzelisz się ani w czas, ani w miejsce, które ktoś dla ciebie wybrał. Możesz również odczuwać jakieś straty pod względem materialnym. Trzymaj się za portfel.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

To ważny dzień dla ciebie Koziorożcu. Opiekujący się tobą Saturn odbiera intensywną, wręcz agresywną energię ze strony Marsa. Coś odmówi posłuszeństwa. Może to być winda, może auto. Dzisiaj presja czasu będzie dla ciebie bardzo przytłaczająca. Ktoś wymaga od ciebie więcej niż jesteś w stanie zaoferować bądź znieść.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Pod wpływem kwadratury Księżyca do twojego znaku czeka cię pośpiech i brak zadowolenia. Z nikim nie będziesz umiał się dogadać. Szef chyba mówi po chińsku, a ty po lapońsku.W partnerstie również duże różnice. Układ pokarmowy podrażniony twoim brakiem uwagi i jedzeniem byle czego i byle gdzie, może odmówić ci posłuszeństwa.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Wróci twój optymizm. Z pomocą rosnącego Księżyca w pokrewnym znaku Skorpiona zmierzysz się z każdym wyzwaniem. Czeka cię przypływ natchnienia, pojawią się też jakieś nadzwyczajne okoliczności, które będą działać na twoją korzyść. Wieczorem nastrój zrobi się romantyczny, a wręcz cukierkowy.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Tasefa design/Getty Images

Pozostałe wiadomości