Strażak i trener tajskiego boksu. Zaskakujące, co potrafią uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy"

Kim są uczestnicy programu "The Traitors. Zdrajcy"
Kim są na co dzień “Traitorsi”?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Uczestnicy programu "The Traitors. Zdrajcy" choć są z pozoru "zwykłymi" ludźmi tworzą plejadę charyzmatycznych osobowości, o ciekawych zainteresowaniach i niecodziennych zawodach. O tym, jak wygląda ich życie prywatne, opowiedzieli w Dzień Dobry TVN dwaj bohaterowie show - Maciej Paszek i Stanley Ayomo.

Życie prywatne uczestników "The Traitors. Zdrajcy"

Uczestnicy programu "The Traitors. Zdrajcy" nie mają łatwego zadania. Podczas wielu skomplikowanych wyzwań czekających na nich w show muszą zachować powagę i tajemnicę, dlatego lepiej dla nich by nie ujawniali szczegółów na temat swojego życia. Nic więc dziwnego, że intrygujący bohaterowie coraz bardziej interesują fanów formatu. Dwoje uczestników - Maciej Paszek, który jest strażakiem oraz trener Stanley Ayomo prowadzą życie prywatne niemal tak ekscytujące, jak przygody które spotkały ich w programie. Pierwszy z gości w przeszłości rzucił studiowanie architektury na rzecz ratownictwa medycznego. Stanley z kolei przez przypadek trafił na zajęcia z boksu i od tamtej pory, sport to jego całe życie.

- Trafiłem totalnie przypadkiem, celowałem w zajęcia z crossfitu i trafiłem na tajski boks tylko dlatego, że to były pierwsze dostępne zajęcia. [...] Nigdy nie narzekałem na ilość chętnych na treningi, sport cieszy się całkiem dużą popularnością - mówił Stanley Ayomo.

Dla Macieja Paszka umiejętności nabyte w życiu zawodowym takie jak np. praca zespołowa ułatwiły mu odnalezienie się na planie programu.

- Kiedy kukły zapłonęły, to było troszkę na przekór temu, czym zajmuje się na co dzień. Wszystkie zadania, które mieliśmy, były bardzo dynamiczne. [...] Rozeznanie na kim i w jakie sytuacji polegać - wspominał strażak. Maciej Paszek, który jest nie tylko strażakiem, ale i ratownikiem, zaprezentował na planie programu DDTVN, jak przeprowadzić pierwszą pomoc oraz to, jak działa defibrylator. Gość przypomniał widzom, jak istotne jest podejmowanie działania, gdy jesteśmy świadkami wypadku.

O czym jest program "The Traitors. Zdrajcy"? Kiedy oglądać?

Program "The Traitors. Zdrajcy" szybko zyskał ogromne zainteresowanie wśród widzów TVN. Inspirowana popularną grą Mafia telewizyjna rozgrywka polega na ukończeniu serii wyzwań, które prowadzą do nagrody pieniężnej. W show prowadzonym przez Malwinę Wędzikowską wzięło udział 20 osób, które z każdym odcinkiem są po kolei eliminowane na skutek podziału na "lojalnych" i "zdrajców". Atmosfera tajemnicy, pełne napięcia zadania i nieoczywiste zwroty akcji to opis tego programu w pigułce.

Kolejny odcinek "The Traitors. Zdrajcy" można obejrzeć w środę, 17 kwietnia o 21:35 w TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki