Sylvia Novak spełnia się w roli mamy. Pokazała, jak wygląda jej nowa codzienność. „Odwrócił życie do góry nogami”

Sylvia Novak

Sylvia Novak została mamą. Influencerka przez kilka miesięcy dzieliła się z fanami przygotowaniami do roli rodzica, a dziś pokazuje pierwsze wspólne chwile z synkiem Stasiem. Jak macierzyństwo odmieniło jej codzienność?

Przygotowania do roli mamy

Sylvia Novak jest piosenkarką, aktorką i influencerką. Ma liczne grono fanów na Instagramie, jej profil obserwuje ponad 250 tysięcy osób. To właśnie tam dzieli się z fanami ważnymi chwilami z codzienności. 17 lutego tego roku Sylvia ogłosiła w mediach społecznościowych radosną nowinę. Gwiazda poinformowała obserwatorów, że jest w ciąży. Od tamtej pory influencerka skupiła się głównie na przygotowaniach do nowej roli w życiu, czyli bycia mamą. Artystka pokazała m.in. jak umeblowała pokoik dziecięcy, w jaki sposób zaplanowała wyprawkę do szpitala czy podzieliła się rekomendacjami dotyczącymi sprzętów wspierających jej codzienne obowiązki.

Sprzęt niezbędny na upały

W tym roku lato jest wyjątkowo upalne, dlatego Sylvia zdecydowała się m.in. na wyposażenie sypialni w dobrej jakości klimatyzator. Influencerka wybrała model marki Kaisai ICE, który jak tłumaczy Sylvia, pomoże jej w funkcjonowaniu z niemowlęciem w tak wysokie temperatury. Ten klimatyzator eliminuje z otoczenia cząsteczki roztoczy, pleśni, bakterii i wirusów, co świetnie sprawa się w przypadku rodzin z małymi dziećmi i każdego, kto chce dbać o swój komfort i zdrowie.

Klimatyzator ścienny Kaisai ICE to urządzenie o nowoczesnym i stylowym panelu w wersji białej lub czarnej. Wyróżnia się także najwyższą klasa energooszczędności oraz szerokim wyborem możliwości sterowania.

Sylvia Novak została mamą

9 sierpnia artystka poinformowała, że jej pociecha jest już na świecie. Synek Stanisław od razu podbił serce świeżo upieczonej mamy. - Urodzona w Dzień Mamy - zawsze marzyłam, by nią zostać …i od wczoraj w końcu rozumiem, jaka to wielka miłość – wyznała w mediach społecznościowych. Teraz gwiazda cieszy się z uroków macierzyństwa. Wybrała się już z synkiem na rodzinny spacer, czym również pochwaliła się w sieci. - Staś odwrócił nasze życie do góry nogami, ale i dopełnił je miłością totalną - podsumowała w najnowszym poście na Instagramie

Źródło zdjęcia głównego: Sylvia Novak

Pozostałe wiadomości