Gwiazdy

Sonia Bohosiewicz nie pokazuje dzieci. Teraz zrobiła wyjątek. Jej rozmowa z synem rozbawiła fanów

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Sonia Bohosiewicz w studiu Dzień Dobry TVN

Sonia Bohosiewicz nieczęsto pokazuje w sieci swoje pociechy. Tym razem jednak postanowiła zrobić wyjątek. Relacja ze wspólnego gotowania z 10-letnim Leonardem to prawdziwa lekcja świadomego rodzicielstwa.

Dzieci Soni Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz jest mamą dwóch chłopców: 13-letniego Teodora i 10-letniego Leonarda. Aktorka stoi na straży prywatności dzieci i na próżno szukać wizerunków jej synów w sieci. Znalazła jednak sposób na to, by pokazać łączącą ich więź - zorganizowała relację live na Instagramie a w rolę operatora wcielił się Leonard.

Z pozoru prozaiczna czynność, jaką było pieczenie sernika, stała się pretekstem do rozmowy na fundamentalne tematy. Wszystko zaczęło się od jajka, będącego - nomen omen - symbolem życia. I tak od nabiału konwersacja przeszła w bardziej filozoficzne rejony.

- Ja niestety wiem - powiedział syn aktorki, zapytany skąd się biorą dzieci. - Nie chciałem o tym wiedzieć.

- Dlaczego niestety, przecież to jest podstawowa rzecz na świecie: skąd się wziąłem, jak to się dzieje - mówiła wyraźnie rozbawiona Sonia Bohosiewicz.

- Nie chciałbym nigdy doświadczyć, żeby wiedzieć, co to jest - chłopiec pozostawał nieugięty. - Jestem za młody, żeby wiedzieć.

- Nie jesteś - odparła Sonia. - To jest OK, że dzieci wiedzą, co to jest. Błagam cię, ty już masz 10 lat. Ale żyjemy w takim kraju, że za niedługo będzie, że nie - stwierdziła.

Sonia Bohosiewicz z synem

Sonia Bohosiewicz w trakcie rozmowy z 10-letnim Leonardem cały czas niestrudzenie przygotowywała sernik. W pewnym momencie w kadrze pojawił się jej syn. Aktorka konsekwentnie unika pokazywania twarzy swoich pociech, więc chłopiec objawił się obserwatorom sławnej mamy niczym członek zespołu Daft Punk, ukrywając swoje oblicze pod kaskiem.

W komentarzach pod opublikowanym nagraniem zaroiło się od pozytywnych opinii. - "Jesteś mega pozytywną osobą", "Super atmosfera", "Rozmowa z synem najlepsza" - pisali rozbawieni internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki / East News

Pozostałe wiadomości