Gwiazdy

Paris Hilton wyszła za mąż. "Znalazłam księcia z bajki i wzięłam z nim magiczny ślub"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

To wielki moment w życiu Paris Hilton. Amerykańska celebrytka i słynna dziedziczna hotelowej fortuny, wzięła ślub. Jej wybrankiem jest Carter Reum, który jest przyjacielem rodziny Hiltonów od kilkunastu lat. Panna młoda podczas uroczystości miała kilka zjawiskowych kreacji.

Paris Hilton wzięła ślub

Paris Hilton w przeszłości była w wielu nieformalnych związkach, ale z żadnym z poprzednich partnerów nie udało się jej stworzyć trwałej i szczęśliwej relacji. Dopiero Carter Reum skradł jej serce i to właśnie z nim postanowiła spędzić resztę życia.

Paris i Carter pobrali się w czwartek, 11 listopada, w prywatnej posiadłości jej zmarłego dziadka w Bel Air w Los Angeles. Samo wesele ma potrwać trzy dni, a co ciekawe, ślub poprzedzały aż trzy wieczory panieńskie. Pierwszego dnia uroczystości nie zabrakło znamienitych gości ze świata show biznesu, pojawili się m.in. Emma Roberts, Rachel Zoe czy Evan Ross.

Całe wydarzenie i przygotowania do niego zostaną pokazane w nowym programie "Paris in Love". Pierwszy odcinek miał premierę w dniu ślubu. - Chciałabym, aby moi fani zobaczyli, że znalazłam mojego księcia z bajki i wzięłam z nim magiczny ślub - zapowiedziała gwiazda.

Zobacz wideo: Paris Hilton z wizytą w Polsce

Paris Hilton z wizytą w Polsce
Paris Hilton z wizytą w Polsce Paris Hilton odwiedziła Polskę. Udzieliła wywiadu Dzień Dobry TVN.

Suknie ślubne Paris Hilton

Paris zapowiadała, że będzie się przebierać aż 10 razy! Jedną z kreacji zaprojektował Oscar de la Renta. Celebrytka na swoim profilu na na Instagramie pochwaliła się pięknym zdjęciem w białej, koronkowej sukni z welonem. Uwagę zwraca również błyszcząca biżuteria, które z pewnością kosztowała fortunę.

- Moja wieczność rozpoczyna się dzisiaj... 11/11 #Nowożeńcy #NaZawszeHiltonReum - napisała pod fotografią.

Fani Paris życzą jej szczęścia na nowej drodze życia. - Jesteś królową wychodzenia za mąż", "Jestem szczęśliwa, mało kto zasługuje na szczęście tak jak ty", "Gratuluję", "Jesteś wyjątkowa. Pięknie wyglądasz jako panna młoda" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości