Natalia Kukulska wspomina tatę. Padły poruszające słowa. "Najukochańszy"

Natalia Kukulska wspomina tatę. Padły poruszające słowa. "Najukochańszy"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Natalia Kukulska i Miuosh w słusznej sprawie
Natalia Kukulska i Miuosh w słusznej sprawie
Natalia Kukulska w kultowym koncercie
Natalia Kukulska w kultowym koncercie
Natalia Kukulska w utworze „Decymy”
Natalia Kukulska w utworze „Decymy”
Natalia Kukulska podzieliła się z fanami emocjonującym wpisem, w którym wspomina zmarłego w 2010 roku tatę. Wokalistka pokazała kilka archiwalnych zdjęć ojca i ich rodziny. Fani nie kryli wzruszenia. - Tęsknimy za tymi niepowtarzalnymi artystami - pisali na Instagramie.

Kukulska wspomina tatę

Natalia Kukulska jest jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce. Talent muzyczny niewątpliwie odziedziczyła po rodzicach. Jej mama, Anna Jantar była legendarną wokalistką. Tata Natalii był kompozytorem. Jarosław Kukulski urodził się 25 maja w 1944 roku i w tym roku obchodziłby 80. urodziny.

- Mój tata miał odruch nagrywania na kasetach domowego życia, gdy byłam mała i zaczynałam śmiesznie mówić. Są tam prywatne rozmowy i mogę sobie wyobrazić, jak wyglądała ta nasza codzienność - mówiła Natalia Kukulska w jednym z wywiadów.

- Są zarejestrowane momenty, gdy tworzyli piosenki, gdy mama mówiła: tutaj tak, a tutaj nie tak. Albo rozmowy ze mną. Albo jak mama mi coś śpiewa. Albo jak przekomarza się. Mój tata miał odruch nagrywania na kasetach domowego życia, gdy byłam mała i zaczynałam śmiesznie mówić. Są tam prywatne rozmowy i mogę sobie wyobrazić, jak wyglądała ta nasza codzienność - dodała w "Vivie".

Archiwalne zdjęcia taty Kukulskiej

Niestety, polski kompozytor odszedł w 2010 roku. W najnowszym wpisie na Instagramie Natalia Kukulska postanowiła wspomnieć tatę w dniu jego urodzin. Na profilu artystki pojawiły się poruszające słowa. - Mój najukochańszy tata kończyłby 80 lat… co by powiedział widząc dzisiejszy świat, nas - swoje dzieci i troje wnucząt? Ja wiem, choć "on śpi" - wyznała gwiazda.

W poście gwiazdy pojawiły się także archiwalne zdjęcia Jarosława Kukulskiego, w tym te z małą Natalią oraz Anną Jantar. Wpis wokalistki poruszył fanów. Niektórzy internauci podzielili się własnymi historiami. - "Mój miałby 72 lata", "Mój tato też ma dziś urodziny. I też w niebie", "Tęsknimy za tymi niepowtarzalnymi artystami" - pisali pod postem na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram/Viva

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/INSTAGRAM

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?