Monika Mrozowska o ciążowych dolegliwościach. "Najchętniej położyłabym się spać przed moimi dziećmi"

Monika Mrozowska
Tomasz Urbanek/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Monika Mrozowska zdradziła radosną nowinę. Aktorka spodziewa się dziecka. Jak na czas błogosławiony przystało, gwiazda odczuła już pierwsze ciążowe dolegliwości. Swoimi osobistymi doświadczeniami podzieliła się z obserwatorami na Instagramie.

Monika Mrozowska – ciąża

Monika Mrozowska w połowie września oficjalnie potwierdziła informację o kolejnej ciąży. Chociaż media spekulowały o rzekomym stanie błogosławionym znaczenie wcześniej, aktorka długo utrzymywała tę informację w ścisłej tajemnicy. Pewnego dnia Monika postanowiła jednak obwieścić światu radosną nowinę. Na Instagramie gwiazda opublikowała zdjęcia z sesji, na których wyraźnie widać krągły brzuszek. Fotografie opatrzyła wymownym opisem:

Jestem w ciąży. Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu

Monika Mrozowska – pierwsze objawy ciążowe

Monika Mrozowska na Instagramie postanowiła także poruszyć temat ciążowych dolegliwości. Aktorka przyznała, że choć przed nią jeszcze sporo czasu w „dwupaku” już odczuwa zmęczenie, trudności w oddychaniu czy wchodzeniu po schodach. Problematyczne stało się również praktykowanie jogi.

Coraz trudniej mi się ubierać, tzn. nie mam jeszcze problemu z zakładaniem skarpetek i butów, ale póki było ciepło... zarzucałam sukienkę i...byłam gotowa do wyjścia

– czytamy.

Jak przyznała gwiazda, połączenie ciąży z przesileniem jesiennym daje się we znaki. Kiedy dzień staje cię coraz krótszy, a wieczory chłodniejsze, jedyne, o czym marzy Monika to koc i drzemka. Niestety często w ciągu dnia najzwyczajniej nie ma na nią czasu, domowe obowiązki i trójka dzieci potrafią być bardzo angażujące.

Czasami muszę zaliczyć drzemkę w ciągu dnia, bo oczy się same zamykają ... A wieczorem, najchętniej położyłabym się spać przed moimi dziećmi. Kumulacja 'przesilenie jesienne i ciąża' to nie jest jakaś super ekstra kompilacja, ale... mam pomysł, jak temu zaradzić... Brzucha nie zdejmę, żeby odpocząć, ale... na tę jesienną pogodę mam pomysł

- dodała.

Fani reagują na zwierzenia Moniki

Fani szybko zareagowali na nowy post Moniki. W komentarzach rozgorzała prawdziwa dyskusja, a instagramowe mamy dzieliły się swoimi spostrzeżeniami na temat ciąży. Internautki wspierały gwiazdę i dodały jej trochę słów otuchy.

Podziwiam Panią, trójka, za niedługo czwórka dzieci, a optymistka jakich mało

- napisała jedna z obserwatorek.

Monika Mrozowska o niemiłych sytuacjach z dziećmi: Mam prawo, żeby puściły mi nerwy. Zobaczcie materiał:

Zobacz także:

Jak prawidłowo mierzyć temperaturę i na co zwracać uwagę przy wyborze termometru?

Mariah Carey wydała książkę. Kolejny raz wbiła szpilę Jennifer Lopez

Najlepsze filmy lat 80. – przegląd klasyków światowego i polskiego kina

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości