"Martwię się, że nie nazbieram dużo pieniędzy". Mikołajkowy odcinek specjalny "Milionerów"

Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Źródło: Dzień Dobry TVN
W mikołajkowym odcinku specjalnym "Milionerów" udział biorą gwiazdy. Grają nie dla siebie, a dla podopiecznych Fundacji TVN. Dlatego stres jest podwójny - chcą wypaść jak najlepiej pod kątem wiedzy, ale także wygrać jak najwięcej pieniędzy dla podopiecznych.

Specjalny odcinek "Milionerów"

W specjalnym wydaniu "Milionerów" panowała wyjątkowo świąteczna atmosfera. To za sprawą gwiazd, które postanowiły zagrać o najwyższe stawki dla podopiecznych Fundacji TVN. Pretekstem do tego spotkania są oczywiście Mikołajki. W tym odcinku wezmą udział dwie pary: Ewa Drzyzga i Michał Kempa, a także Dorota Wellman i Marcin Prokop. Uczestnikom tuż przed wejściem do studia towarzyszył niemały stres.

- No pewnie, że się stresuję. Nie znamy pytań, od razu mówię, bo takie pierdoły czasami ludzie opowiadają, że wszystko wiemy - powiedziała Dorota Wellman. - Dla siebie miałabym to w nosie, ale dla szczytnego celu, dla Fundacji TVN, to martwię się, że nie nazbieram dużo pieniędzy. To jest moje zmartwienie - przyznała nasza prowadząca.

- Bałam się, zanim się zgodziłam tak naprawdę, bo czego człowiek się boi przy takiej okazji? No, że wyjdzie na niedouczonego, prawda? Taka mądra pani z telewizji, a nie wie takich oczywistych oczywistości - dodała Ewa Drzyzga.

Mikołajkowy odcinek "Milionerów" - kiedy emisja?

Wygrana uczestników specjalnego odcinka programu "Milionerzy" zostanie przeznaczona na podopiecznych Fundacji TVN. Zmagania gwiazd z trudnymi pytaniami Huberta Urbańskiego będzie można zobaczyć w czwartek, 2 grudnia o godzinie 20:55 na antenie TVN. Dorota Wellman, Ewa Drzyzga, Marcin Prokop, Michał Kempa zagrają o milion.

- Człowiek najbardziej lęka się tego, co nieznane. My boimy się Huberta Urbańskiego, niczym monstrum z jakiegoś horroru - nie ukrywał Marcin Prokop.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Magda Nabiałczyk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości