Marcin Prokop znalazł sposób na przechytrzenie algorytmów Instagrama. "Patrz, Mark. Szach, mat"

Marcin Prokop
Marcin Prokop znalazł sposób na przechytrzenie algorytmów Instagrama
Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDEIA
Marcin Prokop słynie z doskonałego poczucia humoru i nieprzeciętnej błyskotliwości. Prowadzący Dzień Dobry TVN nawet podczas urlopu zachwyca fanów swoją charyzmą. Jego wakacyjny post przykuł uwagę tysięcy internautów, a wszystko to za sprawą zwieńczonej sukcesem próby oszukania algorytmów Instagrama. Dziennikarz wykonał na plaży nietuzinkowe zdjęcie i umieścił je w serwisie, w przewrotny sposób komentując restrykcyjne warunki dotyczące nagości.

Marcin Prokop ominął instagramową cenzurę zdjęć

Marcin Prokop postanowił odpocząć od natłoku codziennych obowiązków i udał się w zagraniczną podróż. Pierwsze dni stycznia upływają mu pod znakiem kąpieli słonecznych i żeglowania. Prowadzący Dzień Dobry TVN pozostaje jednak w stałym kontakcie ze swoimi fanami, publikując w mediach społecznościowych zapadające w pamięć zdjęcia z wyprawy.

Dziennikarze TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN
Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą Werner
Monika Olejnik słynie z ciętego języka i trudnych pytań. „Często było tak, że goście się obrażali po programie”
Monika Olejnik słynie z ciętego języka i trudnych pytań. „Często było tak, że goście się obrażali po programie”
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Marcin Prokop o swoim dzieciństwie
Marcin Prokop o swoim dzieciństwie
Damian Michałowski o pracy w DDTVN
Damian Michałowski o pracy w DDTVN
Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Ewą Drzyzgą
Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Ewą Drzyzgą
Piotr Kraśko wspiera fundację TVN
Piotr Kraśko wspiera fundację TVN

Szczególną uwagę internautów przykuła fotografia z plaży, nawiązująca do głośnej akcji #FreeTheNipple. Dziennikarz wykonał ją po uprzednim zasłonięciu sutków muszelkami.

- Mark Zuckerberg walczy z golizną, usuwając posty, na których jego algorytmy wykryją, olaboga, odkryte ludzkie sutki. To teraz patrz, Mark. Szach, mat, sojowy chłopcze! - napisał Marcin Prokop pod wakacyjnym kadrem.

Marcin Prokop zachwycił fanów wakacyjnym zdjęciem

Wakacyjny post Marcina Prokopa nie umknął uwadze internautów. Pojawiły się pod nim dziesiątki komentarzy. Fani docenili pomysłowość dziennikarza, nie pozostali też obojętni na humorystyczny akcent w postaci krótkiej przemowy do Marka Zuckenberga.

- "Jakie gustowne napierśniki", "To się nazywa: obejść system", "Piękne muszelki. Mark to człowiek szczęśliwy, kiedy to usuwa", "Bardzo gustownie w tych muszelkach", "Zawsze się uśmiecham przy tych postach", "Uwielbiam twoje poczucie humoru" - pisali użytkownicy Instagrama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło: instagram.com

Źródło zdjęcia głównego: PAWEL WRZECION/MWMEDEIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości