Gwiazdy

Magda Gessler na zdjęciu z synem i wnukiem. "Niezapomniane spotkanie rodzinne"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Magda Gessler

Magda Gessler doczekała się kolejnego wnuka. Znana restauratorka chętnie dzieli się z fanami swoim szczęściem, publikując w mediach społecznościowych rodzinne fotografie. Tym razem na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z wyjątkowego spotkania trzech pokoleń familii. - Cudowny widok - ocenili internauci.

Magda Gessler na rodzinnym zdjęciu

We wrześniu br. Magda Gessler po raz kolejny została babcią. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że od tego czasu przepełnia ją bezgraniczne szczęście, a zarazem wielka duma. Fotografia, która znalazła swoje miejsce na instagramowym profilu restauratorki, jest tego najlepszym dowodem.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Niezapomniane spotkanie rodzinne - napisała gospodyni "Kuchennych rewolucji" pod rozczulającym zdjęciem, do którego zapozowała w towarzystwie wnuka Bernarda oraz syna Tadeusza.

Magda Gessler zachwyciła fanów rodzinną fotografią

W swoim poście Magda Gessler zwróciła uwagę na fakt, że mały Bernard Gessler-Szeląg doskonale czuje się w ramionach wujka. Fani restauratorki zgodzili się z tą opinią, pozostawiając pod fotografią pełne zachwytu komentarze. Nie da się ukryć, że widok trzech pokoleń na jednym zdjęciu wyraźnie rozczulił internautów.

- "Bezcenne chwile", "Cudowny widok", "Wszyscy piękni i przesłodcy", "Niezapomniane przeżycia w gronie najbliższych", "Dumna babcia", "Piękna rodzinka. Dużo zdrówka dla maleństwa" - pisali użytkownicy Instagrama.

Magda Gessler
Magda Gessler na rodzinnym zdjęciu Magda Gessler Źródło: Paweł Wodzyński/East News/Instagram

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości