Gwiazdy

Lara Gessler świętuje pierwsze urodziny córeczki. "Dziękuję Ci losie za tę kruszynkę"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Lara Gessler rok temu została szczęśliwa mamą. W dniu pierwszych urodzin córeczki opublikowała filmik, w którym umieściła ciekawe momenty z życia Neny. Nagrania kruszynki skradły serca wielu fanów.

Lara Gessler świętuje urodziny córeczki

Lara Gessler w zeszłym roku powitała na świecie Nenę. Dumna i szczęśliwa mama chętnie dzieli się co jakiś czas zdjęciami córeczki w sieci. Na Instagramie mogliśmy podziwiać już rodzinne spacery, podróże czy wyczyny małej. Restauratorka pokusiła się także o osobiste wyznania. W jednym z postów przyznała, że długo starała się o potomstwo.

- Pamiętam, jak bardzo czekałam na ten widok. Dwie kreski! Nie ma drugiego takiego testu, którego wynik - zarówno pozytywny, jak i negatywny - budzi tak skrajne emocje. Pod koniec lutego zeszłego roku byliśmy we Włoszech i pamiętam, że nie chciałam robić tego testu, żeby po raz kolejny nie czuć tego ukłucia rozczarowania, i smutku przez kolejne kilka dni. Każda dziewczyna, która stara się o dziecko, wie, o czym mówię - napisała Lara. 

Lara wspiera inne kobiety i na własnym przykładzie wie, że w życiu wszystko jest możliwe. Dziś ma już roczną córeczkę, za którą wdzięczna jest światu. Z okazji pierwszych urodzin Neny zamieściła w sieci sentymentalne nagranie.

Tak szybko to wszystko się stało. Od krecika do roześmianej maluszki podjadającej wszystko, co się da i biegającej dookoła. Kocham, kocham, kocham! Dziękuję Ci losie za tę kruszynkę. I dziękuję najlepszemu Tatusiowi na ziemi @piotr.szelag

Nena skończyła roczek

Pod uroczym filmikiem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci zachwycali się śliczną córeczką Lary i nie szczędzili komplementów.  Nie obyło się także bez życzeń. W dni urodzin wszyscy przekazywali dla Neny dużo zdrowia, miłości i szczęścia.

- "Wszystkiego najlepszego dla Nenki", "Samych szczęśliwych chwil dla cudownej dziewczynki", "Zdrowia, pięknotko" - piszą obserwatorzy profilu Lary.

Zobacz wideo:

Rok zmian Lary Gessler
Rok zmian Lary Gessler Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/ East News

Pozostałe wiadomości