Gwiazdy

Lady Gaga szczerze o swoim bankructwie. "Pieniądze nic dla mnie nie znaczą"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Lady Gaga

Lady Gaga ma na koncie liczne sukcesy. Mało kto wie, że artystka zbankrutowała tuż po swojej drugiej trasie koncertowej. Jak podaje CNBC, gwiazda zadłużyła się wówczas na kwotę 3 milionów dolarów. Wokalistka przyznała, że bogactwo nie jest dla niej najważniejsze. 

Lady Gaga zbankrutowała

Lady Gaga to jedna z najpopularniejszych artystek na świecie. Tę tezę z pewnością potwierdza ilość sukcesów, jakimi może pochwalić się wokalistka. Stefani Germanotta jest wielokrotną zwyciężczynią nagród Grammy, wygrała także Oscara za piosenkę z filmu "Narodziny gwiazdy".

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Gaga przyznała, że w jej przypadku wielka popularność nie zawsze szła w parze z zadowalającym stanem konta. Piosenkarka bardzo wiele środków inwestowała w dopracowanie swoich występów, co raz doprowadziło ją nawet do bankructwa. Mowa tu o okresie 2009-2011 rok i trasie koncertowej "The Monster Ball Tour". To właśnie przez nią Stefania straciła stabilność finansową.

Lady Gaga o pieniądzach

Jak podaje CNBC, artystka nie kryła zaskoczenia, gdy dowiedziała się, że jej zadłużenie wynosi prawie 3 miliony dolarów. Nie spodziewała się, że będąc na szczycie, można jednocześnie być bankrutem. Całe szczęście udało jej się rozwiązać chwilowe problemy. Według amerykańskiej telewizji tylko w samym lipcu 2018 roku gwiazda zarobiła 50 milionów dolarów.

W rozmowach z dziennikarzami wokalistka często podkreśla, że nie przywiązuje uwagi do pieniędzy. Większość zarobionych środków inwestuje przede wszystkim w swoją twórczość. - Jedyne duże rzeczy, które kupiłam, to zastawka serca mojego taty i Rolls-Royce dla moich rodziców, na ich rocznicę - skomentowała artystka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Kevin Mazur/Contributor

Pozostałe wiadomości