Joanna Koroniewska zdradziła swój przepis na wieczną młodość

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska
Dzień Dobry TVN
Jak tu nie kochać Joanny Koroniewskiej? Mamy wrażenie, że z dnia na dzień zakochujemy się w niej coraz bardziej. A także, że w swoim zachwycie nie jesteśmy odosobnieni. "Domówki u Dowborów", a także własny kanał sprawiły, że Polacy mieli szansę naprawdę poznać Joannę Koroniewską i Maćka Dowbora. A ci, którzy ich poznali, od razu bez pamięci się zakochali.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - za co pokochała ich Polska

Od kiedy Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zaczęli regularnie pojawiać się w mediach społecznościowych, ich popularność stale wzrasta. "Domówki u Dowborów" ostatecznie potwierdziły, że to najmilsza, najzabawniejsza i najbardziej zdystansowana do samych siebie para show-biznesu. Internauci dosłownie pokochali wideo-rozmowy, które aktorka i dziennikarz przeprowadzali ze znanymi i lubianymi, jak Magda Gessler, Maffashion czy Małgosia Kożuchowska.

Przy tym Dowborowie nie unikają trudnych tematów. W swoich wypowiedziach wyróżniają się szczerością i naturalnością, których w przestrzeni internetowej wciąż brakuje. Dodatkowo para korzysta ze swojej popularności w słusznym celu. Akcje specjalne, w które się angażują, zawsze wiążą się ze zbiórką w celach dobroczynnych. Słowem, Maciek i Asia stanowią powiew świeżości na Instagramie, który kojarzy się z wystudiowanymi pozami i obróbką w programach graficznych.

Asia Koroniewska zdradza przepis na wieczną młodość

Samą Asię zaś, Polki pokochały za szeroki uśmiech, który nigdy nie schodzi aktorce z twarzy. Koroniewska wielokrotnie przyznawała, że uwielbia Instagram, i nie zamierza przejmować się komentarzami tych, którzy uważają to za płytkie. Szczególnie, że w twórczości instagramowej Asi nie ma asbolutnie nic płytkiego. Aktorka pokazuje wyimki ze swojego życia - ćwiczenia z córką, czerwoną buzię po treningu, imprezy z przyjaciółkami czy kuszące zdjęcie topless. Na hejt odpowiada z klasą, ucierając nosa tym, którzy wylewają w mediach społecznościowych żółć i frustrację.

Współczuję im

- tak pisze Joanna. I ma stuprocentową rację, że ta metoda sprawdza się najlepiej.

Jak ona to robi, że jest tak szczęśliwa i wiecznie młoda? Swój przepis na sukces Asia zdradziła pod jednym z ostatnich postów na Instagramie.

To był kolejny zwykły dzień, kolejny zwykły spacer dzieci z absolutnie „normalną” Mamą. ?‍♀️?‍♀️?? Im starsza tym młodsza i tego się trzymam. ??? Kurczowo. ??? #mamadwójki #możeszmiskoczyć

- napisała na Instagramie.

Joanna to żywy dowód na to, że nic nie stoi na przeszkodzie w czerpaniu z życia pełnymi garściami, jeśli tylko tego chcemy. Nie pierwszy raz też Asia udowadnia, że wiek to tylko metryka, którą nie warto się w życiu sugerować. W myśl zasady, że mamy dokładnie tyle lat, na ile się czujemy. Coś nam mówi, że w takim razie Joanna Koroniewska będzie wiecznie młoda!

Co bawi Asię Koroniewską?

A co prywatnie bawi Asię? Aktorka opowiedziała o tym w rozmowie z naszą reporterką, Basią Pasek. Przypominamy:

Zobacz także:

Marta Wierzbicka o swojej metamorfozie. Jaki jest jej przepis na szczupłą sylwetkę?

Małgorzata Kożuchowska zachwyca. Fanka: "Nigdy nie lubiłam zestawienia tych dwóch kolorów, a tu proszę, jaka niespodzianka"

Natasza Urbańska na seksownym zdjęciu. "Bogini" - komentują fani

Autor: Anna Mierzejewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości