Gwiazdy

Wnuk Jana Borysewicza poddał się korekcie płci. Muzyk opowiedział o tym, jak to wpłynęło na ich relacje

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
plejada.pl
Jan Borysewicz

Jan Borysewicz nie boi się otwarcie poruszać tematów związanych z pracą oraz życiem osobistym, dlatego zdecydował się na wydanie autobiografii "Mniej obcy". W szczerej rozmowie z Marcinem Prokopem lider zespołu Lady Pank opowiedział między innymi o relacjach z córkami. Odniósł się także do korekty płci, na którą zdecydował się jego wnuk.

Jan Borysewicz o życiu rodzinnym

Premiera pierwszej autoryzowanej biografii Jana Borysewicza została zaplanowana na 28 września 2022 roku. Książka o wymownym tytule "Mniej obcy" stanowi zapis szczerej rozmowy artysty z Marcinem Prokopem. To bardzo ciekawy, a zarazem poruszający przewodnik po życiu jednego z najbardziej cenionych polskich muzyków.

Na potrzeby wywiadu Jan Borysewicz zdecydował się odsłonić kulisy życia prywatnego. Opowiedział między innymi o niełatwych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem. Lider zespołu Lady Pank otwarcie przyznał, że po narodzinach pierwszego dziecka z trudem odnajdywał się w roli ojca.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Może dlatego, że wtedy byłem za młody. To wszystko stało się tak nagle (...). To była klasyczna wpadka dwojga ludzi, którzy się ledwie znali (...). Oczywiście mieliśmy trochę radości, bo ślub i tak dalej, ale nie traktowaliśmy tego wszystkiego zbyt poważnie. Sam byłem wtedy dzieciakiem. Kiedy natomiast urodziła się moja druga córka, Alicja, gdy ją wyniosłem ze szpitala, cały się trząsłem jak galareta ze szczęścia, że mam dziecko, które pojawiło się we właściwym momencie - powiedział artysta.

Jan Borysewicz o relacjach z wnukami

Starsza córka Jana Borysewicza wychowuje dwójkę dzieci. W szczerej rozmowie z Marcinem Prokopem uznany artysta przyznał, że nie widuje się z wnukami zbyt często. Nie oznacza to jednak, że stroni od utrzymywania z nimi kontaktu. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że ma za sobą emocjonalne spotkanie z jednym z nich.

- Niedawno Aleks przyjechał do mnie na koncert i wypiliśmy później po drinku (...). Przyszedł w skórach, w glanach - zdradził lider zespołu Lady Pank, jednocześnie poruszając temat korekty płci, której dokonał jego wnuk.

- Widziałem przez lata, że nie był zbyt szczęśliwym człowiekiem, ale kiedy spotkałem go po korekcie płci, nagle jakby ktoś z tej osoby zdjął wielki ciężar. Uważam, że takich decyzji nie powinno się blokować (...). Strasznie dużo ludzi jest niewyedukowanych i to jeszcze zajmie lata, żeby większość dorosła do pewnych spraw - ocenił muzyk w rozmowie z Marcinem Prokopem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości