Gwiazdy "MasterChefa" razem na studniówce. Jak zmienili się Jakub Tomaszczuk i Julia Cymbaluk?

Autor:
Maria
Czarniecka

Jakub Tomaszczyk, zwycięzca 11. sezonu programu "MasterChef", niedawno miał studniówkę. Jego partnerką na imprezie była Julia Cymbaluk, która z kolei wygrała 2. edycję show w wersji dla dzieci. Kulinarni gwiazdorzy wrzucili do sieci zdjęcia z zabawy, a dzień później spotkali się na wspólnym gotowaniu w studiu Dzień Dobry TVN.

Jakub Tomaszczyk i Julia Cymbaluk

Julia Cymbaluk jest zwyciężczynią 2. edycji programu "MasterChef Junior". Dziś ma 15 lat i rozwija się w mediach społecznościowych - na Instagramie ma ponad 50 tysięcy obserwatorów. Julia dalej spełnia się kulinarnie, a niedawno odwiedziła studio Dzień Dobry TVN, gdzie przygotowywała karnawałowe przekąski razem ze zwycięzcą 11. edycji programu "MasterChef" Kubą Tomaszczykiem.

Kuchnia pełna aromatycznych przypraw

Dania imbirem pachnące
Dania imbirem pachnące Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Okazuje się, że Julia była partnerką Kuby na studniówce. Na zdjęciach opublikowanych w sieci widać, jak Julia zmieniła się od czasów występu w kulinarnym show. Na imprezie kolegi pojawiła się w czarnej, długiej sukni i wysokich obcasach. Kuba z kolei wybrał czarny garnitur z wąskimi nogawkami, czerwoną muchę i trampki.

Jakub Tomaszczyk - historia miłości do gotowania

Jakub Tomaszczyk jako dziecko wziął udział w pierwszej edycji programu "MasterChef Junior". Dotarł do finału, jednak ostatecznie przegrał z Natalią Paździo, która wygrała program. Kuba do studia wrócił kilka lat później, by wziąć udział w 11. edycji standardowego "MasterChefa".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości