Jedna z uczestniczek opuściła "HP All Stars". Partner zapomniał jej powiedzieć, że zmienia parę

Autor:
Justyna
Piąsta
Byli uczestnicy „Hotelu Paradise” razem
Byli uczestnicy „Hotelu Paradise” razem Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Za nami pierwsze w tej edycji Rajskie Rozdanie. Uczestnicy na nowo połączyli się w pary. Jedna z dziewczyn nie znalazła szczęścia w miłości i musiała odejść z programu. Wszystko przez to, że jej partner nie uprzedził jej odpowiednio wcześnie, że ma już na oku inną kobietę. Po eliminacji wybuchła wielka kłótnia.

"Hotel Paradise All Stars". Co się wydarzyło w 4. odcinku?

Rajskie rozdanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w "Hotelu Paradise". To właśnie wtedy ważą się losy uczestników. Tym razem z randkowego reality show musiała odpaść jedna z kobiet.

Julia i Kamil mieli immunitet i musieli połączyć się w parę. Wiktoria znalazła wspólny język z Maurycym, więc postanowiła stworzyć z nim duet. Nana wybrała Blondino Latino, a Sara Łukasza. Luiza, która dopiero co dołączyła do grupy, nie miała zbyt dużego pola manewru, więc stanęła za Grześkiem.

Basia dokonała wyboru jako ostatnia. Postanowiła, że nie stanie za Łukaszem, ponieważ miała do niego żal. Chłopak dopiero na chwilę przed Rajskim Rozdaniem poinformował ją, że chce być w parze z Sarą. Jak tłumaczył, zapomniał wcześniej jej o tym powiedzieć.

"Hotel Paradise All Stars". Kto odpadł z programu?

Basia ostatecznie stanęła za Blondino Latino. U jego boku była już Nana.

- Stawiam na szczerość. Blondino jest osobą, która jest szczera. Jest sobą. Nawiążę tutaj do mojej poprzedniej pary. Dzisiaj jest taki ważny dzień, jest Rajskie Rozdanie. Różne sytuacje ciężkie się działy. Łukasz zapomniał mi po prostu powiedzieć, że chciałby zmienić parę. Tutaj nie chodzi o to, że Blondino musi mnie wybrać, nie. Jeżeli mam odpaść, to z ręki osoby, która jest szczera - wyjaśniła.

"Hotel Paradise All Stars". Kto odpadł z programu? Źródło: Player.pl

Blondino Latino postanowił wywiązać się z obietnicy, którą wcześniej złożył i wybrał Nanę. Basia odpadła z show. Na koniec powiedziała kilka słów do koleżanek i kolegów.

- W ogóle nie mam żadnego żalu, oprócz jednej osoby, bo szczerość jest ważna i niezapominanie o swoich partnerkach. A potem niegadanie, że jest się szczerym. Poza tym cieszę się, że mogłam spędzić te krótkie chwile z wami. Wcale nie rozpaczam, bo zaraz się i tak zobaczymy. Dostałam tę możliwość bycia tutaj i tyle. Chciałabym podziękować - podsumowała.

Kiedy Basia pakowała walizki, doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań między nią a Łukaszem.

- Słuchaj, jak już chcesz porozmawiać teraz, to ja ci powiem - zaczął Łukasz. - Nie można powiedzieć tak, że jestem twoim partnerem, bo w ogóle nie spędzamy czasu razem. Rozumiesz, że ktoś może po prostu zapomnieć? - zapytał.

- Przestań, Łukasz! Tak uciekasz od tego. Cały czas siedziałeś na basenie, ja byłam koło ciebie. Jakoś zdążyłeś z Sarą porozmawiać, a ze swoją partnerką nie, k***a! - odparła poirytowana Basia. - Wystarczyło mi powiedzieć, ja nie mam problemu z zamianą. Jak można zapomnieć, jak wszyscy o tym rozmawiają. Tylko tobie, k***a, nagle zdarzy zapomnieć. Przestań ściemę walić - podkreśliła wyeliminowana uczestniczka.

- Nie będę się tłumaczył tutaj. Bez przesady - skwitował Łukasz.

Chwilę później emocje opadły i uczestnicy na spokojnie porozmawiali. Łukasz przyznał, że jest mu głupio i przeprosił Basię.

"Hotel Paradise All Stars" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "Hotel Paradise All Stars" można oglądać w czwartki i piątki o godz. 20:00 na antenie TVN7. Dłuższe odcinki i dodatkowe materiały wideo są dostępne również na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości