Gwiazdy

Ewa Chodakowska spełniła swoje największe marzenie. Pomoże nauczycielom WF-u

Gwiazdy

Ewa Chodkowska podjęła współpracę z Instytutem Matki i Dziecka, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej zalecenia i treningi będą dostępne za darmo dla wszystkich nauczycieli WF-u w całej Polsce. "Piękna i bardzo potrzebna inicjatywa! Dziękuję jako matka dziecka w wieku szkolnym" – czytamy pod postem.

Ewa Chodakowska od lat pomaga potrzebującym. Gra dla WOŚP, wsparła Centrum Praw Kobieta, a to dopiero początek jej działalności. Z jej mediów społecznościowych dowiadujemy się, że teraz zaangażowała się w kolejny projekt.

Ewa Chodakowska współpracuje z Instytutem Matki i Dziecka

Trenerka wszystkich Polek – bo tak określana jest w przestrzeni publicznej – wraz z Instytutem Matki i Dziecka pracuje nad unikatowym i różnorodnym programem dla nauczycieli WF-u. Na czym ma on polegać?

Wszystkie przygotowane przez nas (przeze mnie, mojego męża i naszego trenera z BE ACTIVE TEAM) ćwiczenia i rozwiązania, będą zaopiniowane przez zespół ekspertów z Instytutu Matki i Dziecka. Czerpiemy tutaj z naszych wspólnych doświadczeń i wiedzy. Nauczyciele już od nowego roku szkolnego, otrzymają od nas gotowe narzędzia, które pozwolą im na skonstruowanie atrakcyjnych zajęć WF-u. Pakiet materiałów będzie dostępny od nowego roku szkolnego, DLA WSZYSTKICH NAUCZYCIELI Z CAŁEJ POLSKI i ZUPEŁNIE ZA DARMO

– wyjaśniła Chodakowska w poście zamieszczonym na Facebooku.

Ewa Chodakowska: "Razem potrafimy zmienić ten świat na lepsze!"

Sportsmenka nie kryła ekscytacji. Wyjawiła, że cieszy się, że udało jej się spełnić swoje największe marznie. - Jestem niezmiernie szczęśliwa, że mogę tworzyć wyjątkowe rozwiązania razem z najlepszymi ekspertami, którym tak samo zależy na zdrowiu kobiet, dzieci i młodzieży. Współpraca i projekty, których podejmujemy się wspólnie z Instytutem Matki i Dziecka, dla zdrowia kobiet i dla zdrowia dzieci oraz młodzieży, to dla mnie ogromny powód do dumy i spełnienie mojego największego marzenia. Takie współprace dają mi wiarę w to, że razem potrafimy zmienić ten świat na lepsze! - zadeklarowała.

Internautki i internauci podziękowali Ewie Chodakowskiej za tę szlachetną inicjatywę.

  • Wow, super sprawa. Ja bardzo źle wspominam lekcje WF-u.
  • Piękna i bardzo potrzebna inicjatywa! Dziękuje jako matka dziecka w wieku szkolnym.
  • Super inicjatywa. Sama nie mogłam się przekonać bardzo długo do jakiejkolwiek aktywności, a przed lekcjami wuefu w podstawówce nie mogłam spać z nerwów. Trzymam kciuki, żeby coś się zmieniło i żeby lekcje były przyjemnością i źródłem aktywności DLA ZDROWIA, a nie niezdrowej rywalizacji i bezsensownych ćwiczeń "na ocenę".

- czytamy pod postem. A to dopiero początek, bo tego typu opinii jest w komentarzach na profilu Ewy dużo więcej.

Zobacz także:

Maniucha Bikont i jej artystyczne życie. Co przesądziło o tym, że zajęła się muzyką tradycyjną?

Małgorzata Socha na planie programu "MasterChef 10". "To było moje marzenie, żeby zobaczyć was w akcji"

Sylwia Peretti o pomaganiu starszym, przygotowaniach do ślubu i pasji do motoryzacji. "Jeszcze taki się nie urodził, co by mnie powoził"

Zobacz wideo: Ewa Chodakowska zachęca do profilaktyki raka piersi

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości