Gwiazdy

Nowy serial codziennie na antenie TVN. Zobaczcie zapowiedź "Buntu!"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
serial "Bunt!" w TVN
serial "Bunt!" w TVNTVN
wideo 2/13

Już od 31 stycznia widzowie TVN od poniedziałku do piątku będą mogli śledzić przygody nowych bohaterów serialu "Bunt!". To opowieść o tym, że chwilami wszyscy - bez względu na wiek - musimy się zbuntować. W głównej roli w produkcji pojawi się Jan Wieczorkowski.

Nowy serial TVN

W nowej produkcji TVN będziemy śledzić pobyt Kajetana, Lolity, Jajka, Zośki, Bola i innych w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. Borykali się oni z dysfunkcyjnymi rodzinami, konfliktami z prawem czy niewłaściwym towarzystwem. Teraz muszą mierzyć się z apodyktyczną panią dyrektor, Agatą Gawron, która systematycznie wprowadza nowe obostrzenia i kary, które blokują młodzież, poniżają ją i jeszcze bardziej pogrążają w problemach. W końcu wśród jej podopiecznych wybucha tytułowy bunt.

Wiadomo, że strajk będzie przybierał na sile, a młodzieży będzie grozić interwencja policji i więzienie. Sytuację będzie w stanie naprawić tylko były dyrektor ośrodka, Tomasz Wilk, który w wyniku dramatycznych wydarzeń z przeszłości sam skazał się na banicję. Kiedyś w młodych ludziach dostrzegł potencjał, potrafił do nich dotrzeć i zaakceptować. Teraz po raz kolejny stanie po ich stronie.

- "Bunt!" to totalne zderzenie młodości z "dziadersami", "boomerami", a zwłaszcza z systemem. "Bunt!" to energia, muzyka, humor i prawda. Ale przede wszystkim "Bunt!" to rozsadzające ekran emocje - stwierdziła producentka wykonawcza serialu, Marta Fujak.

Obsada serialu "Bunt!"

W głównej roli w serialu pojawi się Jan Wieczorkowski i wcieli się w Tomasza Wilka. Oprócz niego na ekranie zobaczymy m.in. Monikę Buchowiec (jako Agata Gawron), Magdalenę Turczeniewicz (Anna Krajewska), Antoniego Milanceja (Bartek Krajewski), Bartosza Pichera (Radek Jurgowicz), Lidię Sadową (Małgosia Jurgowicz), Krzysztofa Piątkowskiego ("Winetu"), Martę Mazurek (Kaśka Biela), Weronikę Asińską (Monika Zawada) oraz Pawła Dobka ("Ciepły").

W "Buncie!" pojawi się także wiele młodych aktorów i nowych twarzy. Zagrają oni wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Wcielą się w nich: Natalia Jędruś (Róża), Maciej Kucharski (Kajetan), Ola Grabowska (Majka), Małgorzata Majerska (Nina), Maja Wolska ("Lolita"), Iga Górecka (Zośka), Maciej Kosiacki ("Jajko"), Jakub Pruski ("Hakier"), Aleksander Kaleta ("Bolo") i Maciej Kobiela ("Gruby").

Serial "Bunt!" - kiedy oglądać?

Serial zadebiutuje już w poniedziałek 31 stycznia o godz. 18:25 w TVN i Playerze. Produkcję będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:25.

serial "Bunt!"
Jan Wieczorkowski kadr z serialu "Bunt!" Źródło: TVN

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości