Brat Wiktorii Gąsiewskiej wyjawił, z kim chciałby stanąć do walki. "Nie będę się o to prosił"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
sport.fakt.pl
Lil Masti – gwiazda MMA
Lil Masti – gwiazda MMA Dzień Dobry TVN
wideo 2/18

Mateusz "Haribo" Gąsiewski w najnowszym wywiadzie opowiedział o gali HIGH LEAGUE 6, podczas której zmierzy się z Rogerem Sallą. Brat Wiktorii Gąsiewskiej przyznał też, że z chęcią stanąłby do walki z byłym partnerem siostry - Adamem Zdrójkowskim. Czy dojdzie do starcia?

Mateusz "Haribo" Gąsiewski zawalczy z Rogerem Sallą

Mateusz "Haribo" Gąsiewski - wielu widzom znany z serialu "Na Wspólnej" - w 2021 roku podpisał kontrakt z polską federacją freak fight - Fame MMA. Pierwszy pojedynek stoczył z Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem. Choć debiut nie należał do udanych, bo aktor przegrał w drugiej rundzie, to dobrze wspomina ten czas. - Wejście do klatki było mega przygodą. Spodobało mi się to i teraz zawalczę po raz drugi - przyznał w rozmowie z "Faktem".

Już 18 marca br. Mateusz "Haribo" Gąsiewski stanie do walki z debiutującym w MMA Rogerem Sallą, mężem Karoliny Pisarek. Jak brat popularnej aktorki ocenia swoje szanse? - Ciężko powiedzieć, bo Roger nic nie wrzuca do internetu ze swoich treningów. Kiedyś widziałem jego tarcze, ale to nie to samo, co walka. Wydaje mi się, że jest silnym chłopem - wyjaśnił w rozmowie z portalem.

Mateusz "Haribo" Gąsiewski chciałby zmierzyć się z Adamem Zdrójkowskim

Mateusz "Haribo" Gąsiewski zdradził też, z którym z aktorów chciałby stanąć do walki. - Jest taki pan, nazywa się Adam Zdrójkowski. Jak będzie taka propozycja, to będę na "tak", ale nie będę się o to prosił - wyjawił.

Jak dodał, nie ma z byłym partnerem Wiktorii Gąsiewskiej nieprzyjacielskich relacji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: sport.fakt.pl

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA

Pozostałe wiadomości