Niespodziewany gość na meczu Igi Świątek. "Mam nadzieję, że ci się podobało"

Co nowego w świecie gwiazd?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Iga Świątek jest jedną z najlepiej zapowiadających się młodych tenisistek. Jej ostatnie poczynania na korcie podziwiał sam Bill Gates. Polska zawodniczka w zabawny sposób skomentowała obecność na trybunach jednej z najbardziej wpływowych osób na świecie.

Iga Świątek na korcie, Bill Gates na trybunach

Igę Świątek bez wątpienia można zaliczyć do jednych z najlepszych tenisistek młodego pokolenia. Jej poczynaniom na korcie przygląda się nie tylko sportowy świat. Pojedynek, który stoczyła z Veroniką Kudermetovą, obserwował sam Bill Gates, współzałożyciel i były prezes zarządu korporacji Microsoft.

Jego obecność na trybunach w zabawny sposób skomentowała nasza zawodniczka. -"Jestem lepsza w tenisie niż w excelu. Mam nadzieję, że mecz ci się podobał - napisała Iga Świątek na Twitterze i oznaczyła w swoim poście Billa Gatesa. Niestety jeszcze jej nie odpowiedział. Może jak dostrzeże ten wpis, podaruje Idze jakiś pakiet office - mówił w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Iga Świątek w mediach społecznościowych

Iga Świątek świetnie radzi sobie w mediach społecznościowych i często oznacza w swoich postach tenisowe gwiazdy. Co ciekawe, one także chętnie o niej wspominają. - Podczas jednego z wywiadów została zapytana o to, kto jest dla niej wymarzonym sparing partnerem. Nasza zawodniczka odparła, że Andy Murray. Ten wybitny zawodnik szybko zareagował na tę wypowiedź i zaprosił Igę na wspólny trening. Warto dodać, że Murray wielokrotnie podkreślał, że wielką przyjemność sprawia mu oglądanie meczów Igi - dodał Mateusz Hładki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości