Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan komentuje ostatnie doniesienia na swój temat. "Ludzie wierzą w takie bzdety"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Justyna
Piąsta
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Barbara Kurdej-Szatan od kilku miesięcy intensywnie stara się walczyć z nieprawdziwymi doniesieniami, które pojawiają się na jej temat w mediach. Tym razem zdementowała plotki o jej zawodowym kryzysie, z którego rzekomo ma ją wyciągnąć jej przyjaciółka Anna Mucha. Jaka jest prawda? Basia wyjaśniła sprawę.

Barbara Kurdej-Szatan - kariera

Wielu internautów zwiastowało rychły koniec kariery Barbary Kurdej-Szatan w show-biznesie po tym, jak opublikowała w mediach społecznościowych wpis na temat straży granicznej. Aktorka w licznych wywiadach wyjaśniła, dlaczego emocjonalnie skomentowała zachowanie funkcjonariuszy wobec uchodźców próbujących dostać się do Polski z terytorium Białorusi. Publicznie przeprosiła za to, co powiedziała i podkreśliła, że wyciągnęła lekcję z tej sytuacji. Ponadto założyła fundację "Z porywu serca", która m.in. zapewnia pomoc psychologiczną dla osób dotkniętych kryzysem humanitarnym.

Mimo że od wypowiedzi minęło wiele czasu, to jej echa nie milkną. Oliwy do ognia dolewają portale plotkarskie, które niedawno rozpowszechniły informację na temat tego, że Anna Mucha ratuje karierę Barbary, ponieważ dała jej pracę w spektaklu. Kurdej-Szatan postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

- (...) Otóż obecnie czytam (a właściwie od pół roku tak już mocno intensywnie) jaka to jestem beznadziejna, niechciana przez nikogo, jak to się nagle nade mną litują, jeśli w ogóle gdzieś pracuję. Teraz podobno Ania Mucha się zlitowała i dała mi pracę. Owszem robimy razem spektakl, owszem - to produkcja Ani i cieszę się z jej rozwoju i trzymam mocno kciuki za nową Ani rolę - producentki i z przyjemnością przyjęłam propozycję udziału w tym spektaklu, ale UWAGA! przyjęłam tę propozycję ponad ROK TEMU! Teraz po prostu przychodzi do realizacji. Bo wiadomo - terminy trzeba bookować duuuużo wcześniej - wyjaśniła Basia.

Kurdej-Szatan komentuje plotki

Aktorka wskazała, że krążące plotki niszą jej wizerunek. To samo przechodziła w momencie premiery programu "Projekt Cupid" na TTV, który współprowadziła z Przemkiem Kossakowskim.

- (...) Taka sama sytuacja jest z "Projektem Cupid", który nagrywaliśmy w lipcu i sierpniu 2021! Wypowiadałam się na ten temat, mówiłam nie raz, kiedy program był nagrywany. Ale jego emisja w tv była pół roku później. I co wciąż czytam? Że stacja TTV się nade mną zlitowała i zaproponowała pracę… to nieprawda :) Wciąż jest mi radzone - daj spokój, bądź ponad to, nie komentuj, zostaw, olej. Tylko że jeśli wszystkie portale, nawet te - wydawałoby się - szanujące się… kopiują od siebie nawzajem, to ludzie później wierzą w takie bzdety…. I tak odbierają tego, o kim się pisze - podsumowała gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości