Anna Starmach zdradziła płeć dziecka. Spełniło się marzenie jej męża

Anna Starmach spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda długo zwlekała z wyjawieniem płci pociechy, jednak postanowiła zaspokoić ciekawość fanów. Co na to jej mąż? Jest zachwycony.

Anna Stamach w grudniu poinformowała, że po raz drugi zostanie mamą. Od tego czasu internauci zasypywali ją pytaniami o płeć maleństwa. Jurorka programów "MasteChef" i "MasterChef Junior" do tej pory strzegła swojej prywatności i nie odnosiła się do komentarzy. W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Viva!" zdradziła jednak, czy Jagienka doczeka się siostry, czy brata.

Anna Stramach zdradziła płeć dziecka

Anna Stramach wraz z biznesmenem Piotrem Kuskiem powitają na świecie syna.
- Nie miałam żadnych preferencji ani przy pierwszym dziecku, ani teraz. Piotr, dopiero kiedy usłyszał, że to chłopiec, przyznał, że bardzo chciał mieć syna. Dopóki nie znaliśmy płci dziecka, opowiadał, że to będzie córka, snuł wizje, jak będą dogadywać się z Jagną. Ale spełniło się jego marzenie – powiedziała na łamach magazynu.

Córka Ani Starmach będzie miała braciszka

Ania przyznała również, że zależało jej, by Jagienka nie była jedynaczką. Jak zareagowała, gdy dowiedziała się, że jej marzenie się spełniło?
- Rozpłakałam się, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży , bo bardzo chcieliśmy, żeby Jagienka miała rodzeństwo - powiedziała Starmach. - Ja mam dwie siostry, Piotr ma siostrę, zawsze chcieliśmy mieć dużą rodzinę. Teraz wydaje mi się, że duża rodzina to dwa plus dwa, nieco zmieniłam podejście. Jestem szczęśliwa, że wszystko nam się udaje - dodała.
- Gratulujemy i bardzo się cieszymy. Czekamy teraz na informację - pewnie kiedyś się pojawi - o imieniu tegoż syna. Co pasuje do Jagny? - zastanawiał się w Dzień Dobry TVN Andrzej Sołtysik.
Przypomnijmy, że Anna Starmach od wielu lat związana jest z biznesmenem Piotrem Kuskiem. Para pobrała się w 2017 r. w Krakowie. Rok później na świat przyszła ich córeczka - Jagna. Już za kilka miesięcy para powita na świecie drugie dziecko. Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.
Zobacz także:
Zobacz wideo: W niedzielę startuje „MasterChef Junior”. Anna Starmach o nowym sezonie
Autor: Dominika Czerniszewska
Źródło: "Viva!"

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości