Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie rodziców Roberta Karasia

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Tym razem aktorka pokazała urocze zdjęcie ze spotkania z teściami.

Agnieszka Włodarczyk o spotkaniu z teściami

Agnieszka Włodarczyk należy do tych gwiazd, które chętnie pokazują wycinki ze swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Od kiedy aktorka - po raz pierwszy - została mamą, jej profil zdominowały fotografie dziecka i refleksje na temat macierzyństwa. Nie inaczej było tym razem. Aktorka pokazała na Instagramie urocze zdjęcie ze spotkania z rodzicami swojego partnera - Roberta Karasia. Pod fotografią zamieściła jedynie krótki wpis: "Teściowie".

Fotografia bardzo spodobała się fanom aktorki i pod postem pojawiły się same pozytywne komentarze. Internauci chwalili nie tylko zdjęcie, ale i samych teściów, a w szczególności mamę Roberta Karasia. Pod postem pisali "teściowa ma super kolor włosów! Bardzo mi się podoba!", "Teściowa wygląda fenomenalnie!!", "Teściowa - jaka piękna kobieta".

Agnieszka Włodarczyk - kariera

Agnieszka Włodarczyk to aktorka, piosenkarka oraz działaczka społeczna. Zadebiutowała w wieku 14 lat w teatrze Studio Buffo w musicalu "Metro". W 1997 roku zagrała tytułową rolę w filmie "Sara" w reżyserii Macieja Ślesickiego. Wielu widzów pamięta także jej rolę w serialu "13 posterunek". Aktorka angażuje się również w akcje charytatywne. Szczególnie bliskie jej sercu są zwierzęta.

Agnieszka Włodarczyk prywatnie związana jest z Robertem Karasiem, triathlonistą. Para kilka miesięcy temu została rodzicami. 7 lipca na świat przyszło ich pierwsze dziecko - syn Milan.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości