Gwiazdy

"40 kontra 20". Nowa singielka zachwyciła Toma. Kim jest blondwłosa Joanna?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Joanna "40 kontra 20"

W 14. odcinku do grona uczestników programu "40 kontra 20" nieoczekiwanie dołączyła Joanna. Piękna blondynka z burzą loków i tanecznym talentem zachwyciła 44-letniego Toma. Dziewczyny z willi poczuły, że Asia będzie ich konkurentką. Ile ma lat i czym się zajmuje?

"40 Kontra 20". Joanna - nowa uczestniczka

Podczas beztroskiej zabawy nad basenem panie i panowie przywitali niespodziewanego gościa. Joanna na początku powiedziała, że jest nauczycielką tańca i pokaże całej grupie prostą choreografię, by się rozruszali i pokołysali biodrami. Dopiero po chwili okazało się, że Asia jest nową singielką, która chce podbić nie tylko willę, ale i serce Toma.

40 kontra 20

Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?
Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Joanna ma 47 lat i pochodzi z Lublina. Jest właścicielką szkoły tańca, sędzią tanecznym i choreografką. Uwielbia salsę i tańce karaibskie. Taniec i muzyka to jej największe pasje, które pozwalają jej uwolnić kobiecość i ogień.

Gdy zrzuca buty taneczne, pędzi na siłownię, bo jest miłośniczką zdrowego stylu życia. Dba o to, aby jej ciało było zdrowe zarówno w środku jak i na zewnątrz. W czasie wolnym od treningów podróżuje. Joanna to pogodna i cierpliwa osoba, choć jak trzeba, to potrafi tupnąć nogą. Ma za sobą związki zarówno z młodszymi jak i starszymi mężczyznami, dlatego wiek nie gra dla niej roli.

Joanna "40 kontra 20" Źródło: materiały prasowe

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości