ogień

    ogień

    Elżbieta Zielińska dwa lata temu zetknęła się z pirografią. Tak ją zafascynowała ta sztuka, że postanowiła spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Dziś tworzy prawdziwe arcydzieła, które zaprezentowała w Dzień Dobry TVN. Czy prowadzący poradzili sobie z malowaniem ogniem?

    Co trzeci pożar wybucha w domu! Dlaczego płonącej patelni z tłuszczem NIE MOŻNA gasić wodą? O tym jak radzić sobie w przypadku typowych, domowych wypadków z ogniem rozmawialiśmy ze strażakiem Kevinem Astonem i ratowniczka medyczną Ane Piżl. Jak postępować z osobami poszkodowanymi w pożarze i jak zabezpieczyć mieszkanie przed tego typu zagrożeniem? Zobaczcie!

    Rytuał ognia ma na celu oczyszczenie i rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Czy chodzenie po rozżarzonych węglach może być niebezpieczne? W Dzień Dobry TVN trener chodzenia po ogniu Tomasz Barłożek opowiedział o magicznych właściwościach tego żywiołu.

    Po co jedzie do Londynu i co wspólnego ma z Davidem Beckhamem? W studiu Dzień Dobry TVN, Joli i Robertowi opowiedział Michał Żebrowski.