Związki i seks

Tracił przytomność za każdym razem, gdy całował dziewczynę. Powód zaskoczył samych lekarzy

Związki i seks

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Player.pl
Seks-wypadki

W jednym z odcinków programu "Seks-wypadki" do szpitala trafił 20-letni Glen, który z niewiadomych przyczyn tracił przytomność w obecności ukochanej. Lekarze długo nie mogli ustalić powodu niespodziewanych omdleń mężczyzny. Odpowiedź na nurtujące ich pytania przyszła niespodziewanie.

"Seks - wypadki" - sezon 2

Czy chwile miłosnych uniesień mogę skończyć się katastrofą? Tak właśnie bywa w przypadku bohaterów programu "Sex - wypadki". W jednym z odcinków poznamy historię mężczyzny, który z niewiadomych przyczyn tracił przytomność w obecności ukochanej.

Trudne historie

Prawdziwa historia porwania trzech kobiet
Prawdziwa historia porwania trzech kobietDzień Dobry TVN
wideo 2/3

W szpitalu towarzyszyła mu jego dziewczyna, która wyjaśniła, że wspólnie udało im się schwytać złodzieja w ramach działalności w straży sąsiedzkiej. - Kiedy funkcjonariusze zabrali złodzieja, Glen nagle zemdlał - wyjaśniła jego ukochana. Gdy 20-latek poczuł się lepiej, natychmiast wpadł w jej objęcia, jednak chwile później ponownie zasłabł.

Tracił przytomność, gdy całował ukochaną

Specjaliści podejrzewali, że mogło dojść do zaburzenia krążenia lub nawet niedokrwiennego lub krwotocznego udaru mózgu. Pielęgniarka dostrzegła u pacjenta także ostrzegawczą bransoletkę. Najczęściej noszą ją starsi ludzie. Jej zadaniem jest informować, że dana osoba często się przewraca.

Lekarze zobaczyli także bliznę na lewej piersi Glena i zorientowali się, że ma rozrusznik serca. Mężczyzna przyznał, że cierpi na bradykardię, czyli stan, gdy serce bije za wolno i otrzymuje za mało tlenu. Mimo nowych informacji, specjaliści dalej nie rozumieli, co może być przyczyną nowych, nagłych omdleń pacjenta.

Ukochana przyznała się pielęgniarce, że do utraty przytomności Glena doszło nie tuż po złapaniu złodzieja, a chwilę później, podczas miłosnych igraszek. Jednak ten fakt nie pomógł specjalistce w ustaleniu potencjalnej diagnozy.

Do kolejnej utraty przytomności doszło, gdy dziewczyna Glena dotknęła ręką jego twarzy. - Za każdym razem jak go dotykam, to on mdleje - krzyczała. 20-latek został podłączony do elektrod, które miały uregulować pracę serca. Pielęgniarka zastanawiała się, jaki może być związek między obecnością ukochanej, a jego stanem zdrowia.

Zasmucona 20-latka przytuliła się do lekarza, a w tym momencie jego plakietka przyczepiła się do jej bransoletek. Pielęgniarka szybko połączyła fakty. - Tracił przytomność, przez twoje bransolety. Rozruszniki serca resetuje się za pomocą magnesów - wyjaśniła. Gdy ozdoby były zbyt blisko mężczyzny, zakłócały pracę sprzętu medycznego.

Więcej odcinków serialu TLC "Seks-wypadki" znajdziesz na Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości