Ślub i wesele

Wyjątkowy ślub motocyklowy. "Nie musi być tradycyjny, sztywny, w garniturach"

Ślub i wesele

Arkadiusz "Szajba" Pawlukowicz to znany konstruktor motocykli i pasjonat szybkiej jazdy. To wyjątkowe hobby postanowił podkreślić nawet w dzień swojego ślubu. Jak wyglądało to wydarzenie? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

Miłość "Szajby" i Agnieszki Rogowskiej

Arkadiusz Pawlukowicz i Agnieszka Rogowska są ze sobą już od 10 lat. Kilka lat temu przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Marysię. Teraz postanowili zalegalizować związek i zdecydowali się na ślub. Nie chcieli jednak zwyczajnej uroczystości - postawili na wydarzenie w klimacie motocyklowym.

- Moje całe życie jest związane z motocyklami. U mnie się nic nie dzieje bez motocykla i chyba stąd wziął się ślub motocyklowy. (...) Żeby ludziom też pokazać, że ślub nie musi być taki tradycyjny, sztywny, w garniturach. Chcemy zrobić to tak, jak żyjemy, a nie jak ludzie chcą, żeby ślub wyglądał - tłumaczył w Dzień Dobry TVN Arkadiusz Pawlukowicz.

Ślub w klimacie motocyklowym

Choć "Szajba" na co dzień mieszka pod Zieloną Górą, przebył 650 km, aby wziąć ślub. Motocykliści nie mają zbyt dużo miejsca na bagaż, dlatego też wziął ze sobą jedynie obrączki i ruszył do Zakopanego. Podczas uroczystości para młoda wystąpiła w kombinezonach. Agnieszka zamiast kwiatów miała kask, na którym był przymocowany welon.

- Sukni mi nie żal. Jak byłam młodsza to marzyło się o tej sukni, wiadomo, a teraz z biegiem lat... Czasy się zmieniają - stwierdziła Agnieszka Rogowska.

Wyznała, że najbardziej stresowało ją to, żeby dobrze wypaść i nie pomylić słów przed urzędnikiem. Cieszyła się jednak z tego, jak wyglądał ten wyjątkowy dzień. Wyznała, że w życiu codziennym Arek jest niezwykle kochający i zaradny. Dąży do realizacji celu i za to go kocha. Celebrowali ślub na swój sposób i zdecydowali się nawet na obrączki w kształcie kół motocyklowych. Ich goście weselni podsumowali to wydarzenie słowami: " Szybka jazda, szybki ślub. Taki pomysł to rewelacja".

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Agnieszka Reczek-Bogacka

Pozostałe wiadomości