Ma 64-lata i figurę nastolatki. Jaki jest jej sekret wiecznej młodości?

GettyImages-1257522425
GettyImages-1257522425
Źródło: iStockphoto
Szukacie recepty na wieczną młodość i piękną sylwetkę? Przepis z pewnością zna 64-letnia Lesley Maxwell. Kobieta mimo płynącego czasu wciąż wygląda nieziemsko. Figury i mięśni brzucha zazdroszczą jej znacznie młodsze koleżanki.

Sposób na wieczną młodość

Młodość to nie tylko wygląd, to także stan ducha. Aktywność fizyczna, zdrowa i zbilansowana dieta oraz uśmiech – potrafią zdziałać cuda. Wie coś o tym Lesley Maxwell. Energiczna "fit babcia" swoim wizerunkiem budzi zazdrość nawet u wiele młodszych koleżanek. Jaki jest jej sposób? Zamiast operacji plastycznych czy kremów przeciwzmarszczkowych, kobieta stosuje się do kilku zasad. Jak się okazuje, wielką pasją 64-latki jest siłownia. Na pierwszy trening Lesley wybrała się 15 lat temu. Po rozwodzie z mężem mieszanka Melbourne postanowiła zrobić coś dla siebie. Aktywność szybko zamieniła się w hobby, a efekty wypracowane przez lata zostały docenione nawet w kilku konkursach.

Zdrowa dieta

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jedzenie w biegu nam szkodzi
Jedzenie w biegu nam szkodzi
Dieta na wysoki cholesterol
Dieta na wysoki cholesterol
Czas a dieta
Czas a dieta

Obecnie kobieta pracuje na pełen etat jako trener osobisty, a także prowadzi media społecznościowe, gdzie dzieli się z obserwatorami swoimi radami dotyczącymi treningów.

Trening Lesley Maxwell – jak wygląda?

Lesley nie ukrywa, że aktywność fizyczna jest priorytetem w jej życiu. Sama ćwiczy pięć razy w tygodniu. Co ciekawe, podczas treningów często towarzyszy jej wnuczka Tia, z którą jest mylona. Klienci siłowni już kilkukrotnie brali panie za siostry.

To nie wszystko. "Fit babcia" uwagę przywiązuje także do spożywanych posiłków i ich wielkości. Jak przyznaje, w swojej diecie zwiększyła ilość białka, zrezygnowała z alkoholu i słodkich napojów, a także unika pszenicy oraz cukru. Co więcej, 64-latka zwraca również uwagę na to, by po większych posiłkach nie zasiadać wygodnie na kanapie, lecz wyjść na spacer i spalić przyjęte kalorie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Lacheev/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości