Styl życia

28-latka związała się z zabawkowym samolotem. "Po raz pierwszy jestem zakochana"

Styl życia

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
mirror.co.uk
Kobieta z modelem samolotu

Historia młodej Węgierki to dowód na to, że poszukującym prawdziwego uczucia nic nie może stanąć na przeszkodzie. Kobieta jest zakochana w wartym ponad 3 tys. zł modelu samolotu. Choć pracuje na lotnisku, to mówi, że "nie myśli o zdradzie, bo nie chciałaby zniszczyć ich relacji".

Kobieta zakochana w zabawce

Pozornie życie Bernadett Letanovszky, która w zagranicznych mediach funkcjonuje jako "Sandra", nie różni się niczym od codzienności przeciętnej trzydziestolatki. Kobieta dzieli życie ze swoim ukochanym: razem śpią, spędzają czas, daje mu buziaki na dobranoc. Jak sama przyznaje, jej życiowy partner jest pierwszą osobą, którą widzi po przebudzeniu i ostatnią tuż przed snem. Zapewne nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wybranek 28-letniej Węgierki jest zabawką. A dokładniej samolotem wykonanym z tworzywa. I choć mówi się, że miłości kupić nie można, to historia Bernadett jest tego zaprzeczeniem - ona swoją znalazła w sieci. W przeliczeniu kosztowała 3400 złotych. Ma na imię Luffancs i jest dwupokładowym odrzutowcem w barwach narodowego przewoźnika Niemiec.

Ciepłe uczucia do lotnictwa obudziły się u niej już w dzieciństwie, jednak dopiero po niepowodzeniach w relacjach damsko-męskich zdecydowała się na związki z przedmiotami.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

- Przytulamy się i całujemy, uprawiamy seks, wszystko robimy razem - zachwala swoją relację kobieta, twierdząc, że znalazła perfekcyjnego kandydata. - Nigdy wcześniej nie czułam się tak z partnerem. Po raz pierwszy w życiu jestem zakochana.

Z miłości do lotnictwa

W 2021 roku zafascynowanej awiacją kobiecie udało się dostać pracę na lotnisku. Choć mogłoby się wydawać, że to źródło pokus, Bernadette nawet nie myśli o zdradzie.

- Pozwalam sobie jedynie na dotyk lub przesłanie całusa - zaznacza. - Praca to praca. Mam coś wyjątkowego i nie chcę tego stracić - dodaje.

Kobieta jest przekonana, że nie nie wróci do związku z drugim człowiekiem.

- Samoloty są bardziej niezawodne jako partnerzy. Wiem, że zawsze mogę z nim porozmawiać - stwierdza. - Podoba mi się, jak samoloty dają nieograniczone możliwości. Dla mnie to coś pozytywnego i chcę, żeby było częścią mojego życia - podsumowuje.

W tym szaleństwie może być metoda. Gdyby tak wyszkolić specjalnych mechaników przygotowanych do naprawiania usterek w ludziach, wiele związków nie kończyłoby się awaryjnym lądowaniem lub katastrofą. Miłość dodaje skrzydeł, ale upadek z wysokości boli podwójnie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: mirror.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: LightFieldStudios / Getty Images

Pozostałe wiadomości