Dzień Dziecka w Rzeszowie. Gdzie warto zabrać swoją pociechę z tej okazji?

Dzieci bawiące się z rodzicami
Dzień Dziecka w Rzeszowie. Gdzie warto zabrać swoją pociechę z tej okazji?
Źródło: Halfpoint Images/GettyImages
Już w najbliższy weekend przypada Dzień Dziecka. W większości polskich miast odbędzie się z tej okazji wiele atrakcyjnych imprez dla najmłodszych. Również w Rzeszowie będą miały miejsce różnorodne pikniki i koncerty, podczas których będzie można wesoło spędzić czas ze swoją pociechą. Gdzie warto się wybrać w Dzień Dziecka 2024?

Dzień Dziecka w Rzeszowie

W Rzeszowie, podobnie jak w innych polskich miastach, odbędzie się z okazji Dnia Dziecka 2024 wiele wydarzeń, na które warto zabrać swoją pociechę. W ich trakcie najmłodsi będą mogli zobaczyć występy artystyczne swoich rówieśników, pobawić się na tak zwanych dmuchańcach, wziąć udział w różnorodnych warsztatach, na przykład z robienia lizaków, czy podziwiać sympatyczne alpaki. Które z przygotowanych na Dzień Dziecka atrakcji warto wziąć pod uwagę? Gdzie zabrać swoje dziecko?

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo

Dzieci

DD_20240331_Szkola_rep_REP
Źródło: Dzień Dobry TVN
“Back to school” - rodzice na miejscu dzieci
“Back to school” - rodzice na miejscu dzieci
"Konfrontacje Agaty" - Mieć czy nie mieć dzieci?
"Konfrontacje Agaty" - Mieć czy nie mieć dzieci?
“Prace domowe spisuję od innych” (napisy)
“Prace domowe spisuję od innych” (napisy)
Na co dzieci wydają pieniądze?
Na co dzieci wydają pieniądze?
Sposób na wnętrze: metamorfoza pokoju dziecięcego
Sposób na wnętrze: metamorfoza pokoju dziecięcego
Mama, niania czy żłobek - co najlepsze dla dziecka?
Mama, niania czy żłobek - co najlepsze dla dziecka?
Co robią rodzice, gdy dzieci idą spać? - napisy
Co robią rodzice, gdy dzieci idą spać? - napisy
Odgracamy pokój dziecięcy - napisy
Odgracamy pokój dziecięcy - napisy

"ZETO Game Zone"

Jedną z odbywających się w Rzeszowie z okazji Dnia Dziecka 2024 imprez jest "ZETO Game Zone". W jej trakcie będzie można nie tylko pograć w popularne gry, takie jak Counter Strike 2, League of Legends, Fortnite, Minecraft, ale też wziąć udział w atrakcjach dodatkowych. By wziąć udział w turnieju gier, trzeba się zarejestrować na stronie Galerii Rzeszów. Jest to wydarzenie przeznaczone raczej dla starszych dzieci. Choć maluszki też znajdą tam coś dla siebie, na przykład Strefę Samochodzików Sterowanych RC.

Staromiejski Dzień Dziecka

W tym roku impreza z okazji Dnia Dziecka połączona będzie w tej dzielnicy z Dniem Osiedla Staromieście. W godzinach 12:30-16:30 na terenie zielonym za placem zabaw przy ul. Krogulskiego, na dzieci czekać będą: dmuchańce, kolorowy basen z kulkami, samochody na akumulatory, malowanie twarzy, animacje, kolorowe tatuaże, wata cukrowa i popcorn. Po południu i wieczorem będzie natomiast szereg atrakcji dla dorosłych, między innymi koncert na żywo, taneczna lekcja bachaty, a na zakończenie – wspaniała potańcówka. Tańce potrwają do późnych godzin nocnych.

Atrakcje na Dzień Dziecka 2024 w Rzeszowie

Na jakie jeszcze atrakcje warto wybrać się w Rzeszowie z okazji Dnia Dziecka? Oto lista wybranych wydarzeń:

 • Piknik rodzinny z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka na Osiedlu Miłocin - dmuchańce, animacje, warsztaty rodzinne z "Miłociankami", możliwość przejażdżki na prawdziwych konikach i wiele innych niespodzianek dla najmłodszych.
  • "Zgrajmy się na Dzień Dziecka" - 1 czerwca w Parku Jedności Polonii z Macierzą w Rzeszowie Dzień Dziecka będzie można świętować przy występach artystycznych dzieci i młodzieży.
   • Dzień Dziecka w Kinie Zorza - wyjątkowe seanse filmowe, które odbywać się będą przez cały weekend, 1 i 2 czerwca 2024. W programie wyjątkowe filmy, które umilą czas zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Będzie można obejrzeć m.in "Garfielda" i "Strażniczkę smoków".
    • Dzień Dziecka w galerii Plaza Rzeszów -  1 czerwca w godzinach 10-20 najmłodsi będą mogli uczestniczyć w wielu atrakcyjnych wydarzeniach z okazji ich święta. W programie: roboty do zadań specjalnych, warsztaty z robotyki i drukarek 3D, a także robo labirynt.

     Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

     Zobacz także:

     Autor: Regina Łukasiewicz

     Źródło: rzeszow.naszemiasto.pl, rzeszow24.info

     Źródło zdjęcia głównego: Halfpoint Images/GettyImages

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości

     Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
     Materiał promocyjny

     Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

     Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
     Materiał promocyjny

     Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz