Parenting

Ukrywała ciążę przez 9 miesięcy. Internauci są w szoku. "Moim rodzicom pękłoby serce"

Parenting

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Stylzycia.radiozet.pl
Ciąża, Test ciążowy

Miranda zdecydowała się zachować ciążę w tajemnicy. Radosną nowinę przekazała jedynie partnerowi, a rodzice dowiedzieli się o wnuku tuż przed samym rozwiązaniem. Jak udało się jej ukryć ten fakt przed pracodawcą i przyjaciółmi? O tym opowiedziała w nagraniu na TikToku.

Jej ciąża była wielkim sekretem

Wiadomość o ciąży zawsze wiąże się ogromnymi emocjami. Niektóre kobiety praktycznie od razu informują o niej swoich bliskich, inne czekają do końca pierwszego trymestru. Są jednak też ciężarne, które ukrywają błogosławiony stan aż do porodu. Jak to możliwe?

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Tę zagadkę postanowiła wyjaśnić jedna z użytkowniczek TikToka. Miranda zwlekała z przekazaniem nowiny o ciąży przez 9 miesięcy, dzieląc się nią jedynie z partnerem. Chwilę przed samym rozwiązaniem, kobieta wyznała swój sekret także rodzicom. Pracodawca, przyjaciele i pozostali członkowie rodziny nie wiedzieli o tym aż do porodu.

Jak udało jej się ukryć ciążę?

Dopiero po narodzinach dziecka Miranda zdecydowała się opublikować na TikToku nagranie, w którym opowiedziała o przebiegu ciąży. Ten film szybko stał się hitem w sieci, a do tej pory obejrzało go ponad 700 tysięcy osób. Internauci prosili kobietę, by wyjaśniła im, w jaki sposób nikt nie odkrył jej tajemnicy.

Okazuje się, że ciężarna pracowała zdalnie, a ponadto mieszkała daleko od swoich bliskich. W trakcie ciąży kobieta kontynuowała swoje codzienne obowiązki, przez co jej zachowanie nie wzbudzało żadnych podejrzeń. Miranda twierdzi, że nie żałuje swojej decyzji, a dziś chętnie chwali się swoją pociechą w mediach społecznościowych.

- To była prawdopodobnie najlepsza decyzja w moim życiu - tłumaczy w nagraniu.

Nie wszystkim internautom spodobało się jej podejście. Niektórzy uważają, że na miejscu jej rodziny czuliby się oszukani.

- "Nie umiałabym zrobić czegoś takiego moim rodzicom, Pękłoby im serce", "Nie rozumiem tego ukrywania. Nie mogłam się doczekać, żeby powiedzieć wszystkim. Straciłam nawet 3 ciąże, cieszyłam się, że mam przez to miłość i wsparcie", "Byłam tak podekscytowana, aby powiedzieć ludziom, że nie ma mowy, żebym mogła zrobić tak jak ty" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Stylzycia.radiozet.pl

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/LumiNola/TikTok/Miranda.zilkowsky

Pozostałe wiadomości