Tenisistka Carla Suarez Navarro i jej partnerka Olga Garcia zostały rodzicami. Znamy płeć i imiona dzieci

Autor:
Anna
Gondecka
Źródło:
tvn24.pl
Początki Igi Świątek na korcie
Początki Igi Świątek na korcieDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Podwójne szczęście spłynęło na byłą tenisistkę Carlę Suarez Navarro i jej partnerkę, piłkarkę Olgę Garcio. Para powitała na świecie bliźniaczki. Dziewczynki dostały imiona Noa i Ona. Radosną nowinę przekazano za pośrednictwem Instagrama. 

Suarez Navarro została mamą

2 czerwca tenisowo-piłkarska rodziną się powiększyła. Na świat przyszły córki znanej, byłej tenisistki Suarez Navarro oraz jej hiszpańskiej partnerki Olgi Garcio. Pod koniec roku para poinformowała, że spodziewa się dziecka. Na swoim Instagramie zarówno obie panie relacjonowały, co działo się w trakcie ciąży, stopniowo zdradzając kolejne szczegóły. O narodzinach dziewczynek poinformowała piłkarka.

- Witam wszystkich! Nareszcie Noa i Ona są z nami! – napisała dumna mama.

Garcia dodatkowo na swojego Instagrama dodała zdjęcie dziewczynek, gdzie posypały się gratulacje ze świata sportu i nie tylko. Post skomentowała między innymi: Dominika Cibulkova, Carolina Marin oraz Monica Puig.

Dodatkowo podziękowała swojej partnerce za najpiękniejszy prezent urodzinowy. – Jesteś prawdziwym i odważnym wojownikiem – napisała Olga.

Suarez Navarro – choroba

Suarez Navarro to była tenisistka, która rywalizowała w takich meczach jak: French Open, Wimbledon i US Open. W 2016 roku została szóstą rakietą świata.

Jednak ostatnie dwa lata dla Suarez Navarro były wyjątkowo trudne. W 2020 roku wykryto u niej chorobę Hodgkina, czyli nowotwór układu chłonnego. Tenisistka z powodu choroby zmuszona była zakończyć karierę sportową.

Po pokonaniu nowotworu zdecydowała się jednak osobiście pożegnać w fanami, wróciła na kort i zagrała jeszcze w kilku wielkoszlamowych turniejach.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Anna Gondecka

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: WireImage/Getty Images

Pozostałe wiadomości