Parenting

Kot przytulił się do dziecka i nie chciał wstać. Zabawny filmik bije rekordy popularności

Parenting

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Edziecko.pl
Kot i dziecko

Filmiki ze zwierzętami mogą stać się hitem Internetu. Przekonała się o tym jedna z użytkowniczek TikToka, która umieściła tam zabawne nagranie niemowlaka drzemiącego w towarzystwie kota. Zobaczyło je już ponad 50 milionów osób.

Kot położył się przy dziecku

Filmy z udziałem małych pociech i ich pupili cieszą się ogromną popularnością w sieci. Internauci uwielbiają oglądać urocze nagrania, pokazujące, jak silna może być więź łącząca zwierzę z człowiekiem. Przekonała się o tym TikTokerka @dontstopmeowing, która postanowiła uwiecznić drzemkę niemowlaka z kotem.

Zwierzęta

Jak pomagać zwierzętom, żeby nie szkodzić
Jak pomagać zwierzętom, żeby nie szkodzić Dzień Dobry TVN
wideo 2/27

Na nagraniu widzimy, jak maluch śpi, a obok niego leży wtulony kot o imieniu Chase. Kobieta w obawie, że zwierzak obudzi dziecko, zdecydowała się zabrać go z łóżeczka - ten jednak nie chciał rezygnować ze wspólnej drzemki i pozostał nieugięty. Nie zamierzał opuścić swojego małego przyjaciela.

Hity TikToka - kot nie chciał opuścić dziecka

Filmik szybko stał się hitem na TikToku, czyli mobilnej aplikacji, w której tworzy się krótkie nagrania o różnej tematyce. Znajdziemy tam praktycznie wszystko - od poradników makijażowych po właśnie zabawne scenki rodzajowe, choć tak naprawdę nie ma reguły, co danego dnia może stać się viralem.

Tym razem to właśnie TikTok @dontstopmeowing wzbudził ogromne zainteresowanie użytkowników aplikacji. Do tej pory zabawny filmik obejrzało już ponad 50 milionów osób. W komentarzach nie brakuje zachwytów dotyczących zachowania kota m.in. jego opiekuńczości, którą okazuje maluchowi.

- Co za słodkości - pisze jedna z obserwatorek. - Kto jest bardziej uroczy, Chase czy dziecko? - zastanawia się fan TikTokerki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Aurimas Skirmantas / EyeEm/ Getty Images

Pozostałe wiadomości